Anna kuulua nyt

Pitääkö ottaa kovemmat otteet käyttöön vai mitä pitäisi, niinkö......?
19252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

No eipä tämä nykyinenkään tyyli näytä mihinkään johtavan...

Äänestä

Uhkailulla ei ole koskaan menestystä!

Äänestä
  • Ei tämä ole uhkailua vaan tahdonvoiman uhkumista.

    Äänestä

Ota, olen niitä odottanut.

Äänestä

täällähän on riehakkaan mukavaa

Äänestä

että tiedät mitä haluat, näytä että haluat minut. Se saa polveni hyytelöiksi.

Äänestä
  • Haluan sinua niin, rakas. Syön juuri sushia, olet kun herkkupala sushitikkujeni välissä, sipaisen wasabitahnaa, kastan soijaan ja otan koko komeuden kokonaan suuhun... Imeskelen sinua ja nautinnollisesti pyöritän suussani pitkään ja lopulta nielaisen...
    Haluan sinua niin. Maailmassa ei ole adjektiiveja kuvaamaan sinua, älä ikinä muutu, ole aina tuollainen... rakkaani.. harvinainen herkku... ihana rakas.

    Äänestä

  • saat mut tärisemään..... ;)

    Äänestä

Joo eli kovemmat aseet... joo, eli isäntien fyysinen tappaminen lähinnä kai?

Mutta tytöt ovat valloittaneet koko jutun, ja homot kanssa... niin...

Mitä ihmettä sitten voi tehdä, tytöille ehkä voisi sanoa että ei valloiteta kaikkia omilla sanomisilla, että toisillakin olisi suunvuoro?

Kerron jotain... onnellisuus ja riittävä raha, jotain siltikin puuttuu, ja olen alkanut olemaan perillä mikä vielä puuttuu: se on tyttö josta voisi pitää hyvää huolta.

Äänestä

ei kovia eikä lempeitä otteita, ei kovia eikä edes pehmeitä sanoja, ei kosketuksia, ei painostusta..... ei mitään , e i yhtään mitään.

Äänestä
  • ihmejuttua ikävöinti-sivulle.

    Äänestä

  • Ok!

    Äänestä

  • haluut tietysti kirjoitti:

    ihmejuttua ikävöinti-sivulle.

    itseasiassa en. Jos elämä opettaa, että älä usko, älä luota ja älä rakasta, mitä sen jälkeen on jäljellä? Pelkkä raihanainen toive paremmasta,siinäkö pitäisi päivä toisensa jälkeen toiveikkaana roikkua? Ei kiitos, kun voi keskittyä muuhunkin.

    Äänestä

otteet? Tarkenna, kiitos.

Äänestä

On onnellisuus ja raha mut ei ketään joka pitäis huolta :)))).

Äänestä

No niin niin ;)

Äänestä

Jaska paska

Äänestä

Mee kiusaamaan oman kokosia vaihteeks, jätä pienemmät rauhaan, jookos!

Äänestä
  • Mutku mää olen itekki pieni, liian pieni, en yletä yleensä mihinkään vaikka kuinka kurkotan,jos tässä tarkoitetaan fyysistä olomuotoa pituudessa :(
    *menee pois pää painuneena alaspäin*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei fyysisesti vaan.. kirjoitti:

Pitääkö ottaa kovemmat otteet käyttöön vai mitä pitäisi, niinkö......?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu