OHHOH!!!!

Tässä nyt hyvää kuvaa noista muutamasta tämän keskustelupalstan porvarintollikasta(kalle,tyäkkäri,helka).

http://www.youtube.com/watch?v=CCwFp-oH-QM&feature=related

Jonkinlaista palaveria näyttävät yrittävän pitää.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eläimiinsekaantuneita sekopäitä koko kyseinen porukka.

Äänestä

Säälittävää rupusakkia nämä muutama palsta porvarinrehveli..

Äänestä

Eipä olisi uskonut että palstamme muutamat porvarinreppanat on myös natseja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kappas vaan kirjoitti:

Tässä nyt hyvää kuvaa noista muutamasta tämän keskustelupalstan porvarintollikasta(kalle,tyäkkäri,helka).

http://www.youtube.com/watch?v=CCwFp-oH-QM&feature=related

Jonkinlaista palaveria näyttävät yrittävän pitää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu