Lapsellani todettiin märkärupi ja saimme tarvittavat lääkkeet rupeen, mutta nyt mietin kuina koti tulisi siivota? Lapsi on kerennyt leikkiä kotona lähes joka paikassa ja nyt mietin kuina koti siivotaan? Onko kokemuksia ja mikä olisi paras tapa saada koko koti siivottua kunnolla? Vinkkejä ja neuvoja tarvitsisin tässä asiassa! Kiitos asiallisista vastauksista!
Vastaukset 1
- äiti neljälle
Ihan normaali siivous, ei ne bakteerit kauaa pinnoilla ym. elä, märkäruvenhan aiheuttaa bakteeri ja antibiootilla se parannetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4391918- 1501247
- 701144
- 901141
- 1141137
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku176994- 100783
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50699En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664