Täytin eilen 14 vuotta. En toivonut mitään erikoista syntymäpäivälahjaksi, mutta iskä toi minulle uuden mm-arvan, ja heti tuli 50€. Illalla tuli postista kummisedältä kirje, jossa oli myös samanlainen mm-arpa, josta tuli 20€. Tänään sitten koulun jläkeen oli mukava käydä hakemassa voittorahat, kun kassatäti katsoo vittuuntuneena :) Ei paljoa, mutta lämmitti mukavasti :)
hyvä tuuri syntymäpäivänäni
ghj
2
314
Vastaukset
- Kassatätsky
En katsonut vittuuntuneena, vaan säälivästi. Pikku hiluja pikku pennulle!
- Kärpix
Kassatytsyllä oli surisevat geishakuulat emättimessä, jotka toivat sopivasti päivään vibraa. Tuommoiselta 14-vuotiaalta (ok sanotaan kaksinaismoralisteile, että "luulin" 16-vuotiaaksi), en olis toivonut muutakuin kuumaa melaa peppuun. Ihan sama antaa jostain arvoista 70 euroa pennulle, jotkä kioskin pitäjä saa Veikkauselta itselleen. Itse en saa työstäni muuta kuin 10,40 €/kk, peräpukamat ja vit**iluja teineiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13210114Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen763556Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,902847Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.701464Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3161355Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?341339Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2531260Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1391237Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121196- 491150