en jaksa enää leikkiä

miestä ja naista täällä tälläerää. meen nukkumaan ja enköhän aamulla tiedä kumpi olen. Mutta nähdään taas huomenna miehet&naiset ja pidetään hauskaa.
4145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tuo on tiedetty, pilkkana pidetty

Äänestä

työlästä. Mutta itse yritän kyllä vähentää tätä p,skaa. Hyvät yöt:)

Äänestä

Mä luulen, että se sulla jää yritykseksi.

Äänestä
  • Ainahan saapi luulla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


terv. m ja n kirjoitti:

miestä ja naista täällä tälläerää. meen nukkumaan ja enköhän aamulla tiedä kumpi olen. Mutta nähdään taas huomenna miehet&naiset ja pidetään hauskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu