Hei !
Osaisiko joku kertoa n. hintoja äkkilähdöille Bulgariaan ? (tarkoitan tietysti millä hinnalla viime kesänä on päässyt)
Olimme viime kesänä Sunny Beachillä koko perheen kanssa, (toista kertaa en sinne lapsia vie)kuitenkin matala hintataso ja aurinko saa Bulgarian jälleen yhdeksi parhaimmista vaihtoehdoista -kun ensi kesäksi suunnittelemme aikuisten kesken matkaa.
Aurinkoista kesän odotusta
Äkkilähdöt
3
299
Vastaukset
- äkki lähtö
Taisi olla alimmillaan 165e viikko per lätty eli parilta 330e äkkilähdöllä ennen juhannusta. Juhannuksen jälkeen 195e per naama per viikko.
- LomalleLompsis
Kiitos :)
- Matkaava akka
Hinnoista, vaikka ei äkkilähtöjä.
Me ostimme tammikuussa matkan Kultahietikolle ja hinta 195€ per aikuinen.
Sisältää kuljetukset, ateriat lennoilla, viikoksi hotellihuone.
Mielestäni edullinen hinta.
Viime vuonna olimme Sunny Beachillä ja alkuunm atka oli 296e per henkiö ja hintatakuun ollessa voimassa matka tippui vielä 20e per henkilö.
Matkamme kultahietikolle tulevana kesänä pitää sisällää aamiaisen.
Muutama kymppi lisää niin olisi saanut vähän muutakin.
Kannattaa seurata eri matkatoimistoja ja katsella heidän hintojen kehitystään suuntaan jos toiseen.
En nyt oikeasti osannut vastata siihen mitä kysyit, mutta toivon, että vastauksestani on sinulle apua ja saat ainakin jotain vertailupohjaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista987663- 1055532
- 2664738
- 494683
- 663405
- 502768
- 582457
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222418Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244