Lieksassa nähty muutama valkoihoinen

Kauppareissulla näin muutes pari valkolaistahi kylillä, piti ihan silimijä hierasta, kyllä se tästä...
23442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Hierase vaikka pe..e silmääsi ja kattele sillä...

Äänestä

ollu niitä suvaitsemattomia rasisteja,ilmoititko poliisille?

Äänestä

Miksi lieksan kauppaliikkeissä ei ole somalinkielisiä myyjiä ja muuta henkilökuntaa?
Vaadin heti joka puotiin somalinkielentaitoista henkilökuntaa ta muuten lopetan kaiken asioinnin lieksan liikkeissä!

Se on sivuseikka kun en itse osaa somaliaa, en sitä edes lukea enkä kirjoittaa...saatikka ymmärtää!

Kyssäri, ydinsemmoinen kuuluukin että olenko mie nyt ihan selvinpäin!
Pilluuhan tuo mieli tekisi...

Äänestä
  • Olet Kyrpä -Jooseppi kuin siskon sulhanen

    Äänestä

Lieksassa näkyykö petoniporsaita.

Äänestä

Rasismia tutkintapyyntö .

Äänestä

Nämä laulut ovat rasistisia.Juisen Sika. Joulu täynnä on kinkkua,kylkeä,potkaa,läskiä,niskaa,ja tietenkin votkaa.Kun loppuu aatto ja alkaa yö ihminen on sitä mitä hän syö.Ja toinen laulu Putte possun nimipäivää eilen vietettiin vierahiksi ystäviä ja tutut kutsuttiin.Kaikki mitkä esittää sikaa on rasismia.Laajalti ajattelevana kirjoittajana laitankin ajattelemaan valtakunnan syyttäjää Nyt tuli pulmia.Piltääkkö koko suomesta laulut poistaa missä mainitaan sika ja sika esineitä.Tämä ei olekkaan yksistään Lieksan pullma.Nyt käsittää koko valtakuntaa.

Äänestä

Hyvät Lieksalaiset sikaistukaa.

Äänestä

Nyt tuli oikeuslaitokselle porsaan mentävä reikä.

Äänestä

Laki ei kiellä miniporsaan pitämistä.

Äänestä

Oliko ne valkoihoset niitä mulukkumarttoja.....?

Äänestä

Muutaman vuon piästä on totta: Näin muuten pari valkoistakin kylillä...

Äänestä

Huvipuiston kummitus junan elämys kokeulun jälkeen tukkapystyssä ja kananlihalla kalpeena

Äänestä

Kesätapahtumissa muutos .Lieksan vaskiviikot peruttu.Tilalle järjestetään sika viikot Kaduilla ja ravintoloissa pelkästään tarjotaan vartaissa kypsennettyä sikaa.

Äänestä
  • vaadin Lieksalaisille korkeakauluksiset paidat rasismin vuoksi. He ovat sikaniskoja.

    Äänestä

Kerrassaan sikamaista touhua! Olin eilen illalla sikahumalassa!

Äänestä
  • Varmaan oli sika hyvää.

    Äänestä

Mä taas lammas pilvessä

Äänestä

Sika,se kuulan kalloon saa
Sika,sen setä teurastaa
Sika,ja setä vertakin juo
Sika,se kesämielen Lieksaan tuo
Valtakunnan syyttäjälle harmia tuo

Äänestä

Mihin kansaa suomalaiset kuuluvat ?Ugrilaissomalialaisiin.

Äänestä

Tarkoitit kai hyysäri ugrilaisia

Äänestä
  • Valkoisen rodun paheisiin kuuluu liiallinen emotionaalisuus ja empatia. Hyysäri ugrilaisista en ole koskaan kuullutkaan, mutta luulisin termin tarkoitettavan Ugrilaista kieltä puhuvaa valkoihoista ihmistä, joka on aivopesty ajamaan kasaarien etuja.

    Tässä hienoa ugrilaisella kielellä toteutettua musiikkia. Voi olla, että me joudumme tulevaisuudessa oikeastikkin lymyilemään jossain tunturien ja metsien kätköissä.

    http://www.youtube.com/watch?v=WxbZ1jLsqv8

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


häh hjäh hää kirjoitti:

Kauppareissulla näin muutes pari valkolaistahi kylillä, piti ihan silimijä hierasta, kyllä se tästä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu