Myyn hyvään ja huolehtivaan kotiin kaksi koirasta. Gabriel on 5 vuotias iloinen mutta ujo poika. (häkin ulkopuolella antaa koskea) Waltteri on 11vuotias hauska mutta hyvin ujo poika. eikä anna koskea olenkaan... saatttaa omasta vapaasta tahdosta tulla kädelle....yrittää hokea välillä "ihana ja kiva" sanaa.. niin ja myös gabriel opettelee sanaa "kiva"... (sekä osaavat erinlaisia ääntelyjä. väreiltään ovat Lutino ja Harkeliini.
Lisäksi olisi iso häkki leveydeltä 100 cm korkeudelta 90 cm ja syvyydeltä 55 cm ( Lisäksi mukaan tulee pienempi kuljetushäkki ja tavarat)
pojille tulee hintaa 140e
häkille (kuljetushäkki ja tavaroille) 150e
Mukaan tulee kauppakirja
Ps. Myyn allergian ja ajan puutteen vuoksi.
Linnut sijaitsevat Tuuloksessa
yhteyttä voi ottaa
s-postiin: [email protected]
kuva gabrielista
http://www.petsie.fi/pet.php?petid=161417&s=images&img=21037100&showAll=1
kuva waltterista
http://www.petsie.fi/pet.php?petid=179043&s=images&img=20965226&showAll=1
2 koiras neitokakadua häkkeineen tavaroinee
linnuilleni_koti
1
101
Vastaukset
- linnuilleni_koti
hinta pudotettu 250e
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33911906IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3607999Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut933253Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982278Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1562239Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81666- 1101271
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin561116Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60803