Vuoden päivät palvellut Ego-T johon osia ollaan vaihettu säännöllisen väliajoin on nyt alkanut käyttäytymään oudosti. napissa oleva led valo palaa koko ajana eikä savuja saa otettua tästä, myöskään vehje ei lämpeä tai milläänlailla yli kuumene eikä nappi näyttäisi jääneen jumiin. Olen yrittänyt painella nappia ja tehdä erilaisia kikkoja mutta taitoni ovat rajalliset ja nyt tarvitsisin apua.
Laite toimi moitteettomasti ennen tätä led valon temppuilua ja siis led valo palaa sammuamattaan.
Olisiko mitään neuvoja?
Laite toimi moitteettomasti ennen tätä led valon temppuilua ja siis led valo palaa sammuamattaan.
Olisiko mitään neuvoja?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Puhdista paperitupolla se pää, rikki se taitaa olla, ikääkin kiitettävästi. Uudet akut ( esim. 1100mah, 11 euroa) kannatta hankkia, ( min.2kpl). Esim. http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=79
Hei,
Oletko huomannut kuinka sähkötupakka buumi on vallannut suomea ?
Kiinnostaisiko sinua lähteä yrittäjäksi omalle paikkakunnallesi ja avata
Oma liike ? Jos vastasit näihin kyllä, niin mitä enää odottamaan ☺
Etsin nyt kiinnostuneita henkilöitä, jotka tahtoisivat perustaa oma liikkeen ja myydä sähkötupakkatuotteita. Voit lähteä tähän yksin, ystäväsi tai sitten henkilöiden kanssa ketä tätä kautta tulee.
Tuotteet on minulla valmiina suunniteltua ja muutkin puitteet kunnossa kirjanpidosta aina internetsivun tekijöihin.
Varaston ei tarvitse olla suuri koska olen neuvotellut jo alustavasti
Tuotteista ja tilausmääristä. Käytännössä perustaminen tulee avaimet käteen periaatteella.
Ole yhteydessä niin sovitaan tapaaminen ja suunnitellaan kuinka voisimme lähteä hanketta toteuttamaan. Itse ole yrittäjähenkinen ja asun Helsingissä.
[email protected]
Itelläni kävi samallalailla molemmille akuille n.3-4kk. Jälkeen. Kyseessä oli aloituspakkauksen mukana tulleet akut. Sitten tilasin elektrosavulta aidot Joyetechin vehkeet jotka ovat markkinoiden laadukkaimpia, muut taitavat olla näiden kopioita.
Akku ei ole ikuinen. Vuosi on jo aika paljon yhdelle 10-20€ osalle. Ei sitä ikuisuuksiin kannata yrittää tekohengittää. Tilaa uusi, luultavasti nykyisessä ei ole enää varaustasokaan kovin häävi.