Jutta on pettänyt jokaisen vaalilupauksensa ja valehtelu sen kuin jatkuu.
Jutta, patologinen valehtelija
petetty kansa
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Nyt kun sdp on totaalisesti vasemmistoliiton kanssa kokoomuksen narussa. Voimme suoraan äänestää kuntavaaleissa kokoomusta. Turha tällaisia välikäsiä tarvitaan. Eduskuntavaaleissa molemmat vasemmisto puolueet on vain muisto enää..
Jutta urpilainen valehtelee yhtä paljon kun hänen isänsä, Paavo Lippanen os. Lipponen.
Jutta on alkanu näyttelijäksi ja suur valheet velloo molemmin puolin poskipieliä,
voiko olla niin tyhmä Jutta että ei nää missä mennään, suomenkansaa harhauttaa täysin 100%
Sossut on juoksupoikia ja käveleviä naisia, ne ei pysty sanomaan että mikä on väärin ja oikein, hyvin rumaa politiikkaa tänän aikana 2012, puhumatta mitä ennen olivat tehneet, sieltähän löytyy hyvin sika maista hommaa,
Jutassa on yksi hyvä puoli kampaus muuttaa mallia hyvin usein, no se on ilmaista kansa senkin maksaa näyttelijälle
Ketkä valehtelijat ovat Lapualta kotoisin.....Jutta Urpilainen ja Anneli Jäätteenmäki
taitaa Lapualaisia hävettävän tai no onhan sieltä lähtöisin tämä IKL ....taitaa olla isoisiensä aatteenkannattajia molemmat.