Ihan vinkkinä vaan, joku haluais törmätä jossain johonkin, nähdä ja jutustella...
eipä täsä muuta, hyvät yöt.
eipä täsä muuta, hyvät yöt.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tää juttu on tähänastisista jutuista paras tällä sivustolla. Kiitos ja hyvää ötyä Matti Näsä.
No pistäs luuriin vaikka viestiä tai tuu törmäileen ja jutustelleen ;)
viimeksi kun "vahingossa" törmäsin suhun, et oikein halunnut jutustella, vaikka yritin ottaa kontaktia... :(
musakin pitää soida joka paikassa mä meen markettiin huoltoasemalle, johki ravintolaan paskahuussiin nii aina siel joku klaidermani vetää siel ämyrissä perkule jotain ikivihreetä, nii eihän se nyt musiikki miltään tunnu jos ei oo välillä hiljastaki
perkule mä rupeen kantaa jotain sivuleikkureita mukana mä rupeen närsii noita helvetin ämyrinpiuhoja poikki ni, hiljasuutta pyydän !"
Mä ihailen sinua, sä saat mut nauramaan. Ja asustelen aika kaukana sinusta. Mutta törmään sinuun heti kiinni, jos joskus tapaamme ja sitten jutellaan.
keskustelut teillä varmasti edessä ;D
Näsäviisaalle, sitten vaan törmäilemään. Eipä täälläkään enempää, kullan kuvia,
miten ylläpito sallii koko nimet ? Tuon niminenhan saattaa joku olla