yksinhuoltaja äidit..

..on kyllä kaikkein kiihkeimpiä naisia
sängyssä,ne osaa nauttia rajusta seksistä,kiitos
heille ja ylistys.....
2379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkoitatko että sinkut eivät ole niin kiihkeitä
kuin yksinhuoltajaäidit? Puhumattakaan naimisissa
olevista naisista tai äideistä?

Äänestä

Se on niin että kun harvoin saa...ei sitä vapaita
niin vaan löydy, aina on hommattava hoitopaikka
muksuille...tilaisuuden tullen täytyy ottaa
kaikki ilo irti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


goolllllllllllllllll kirjoitti:

..on kyllä kaikkein kiihkeimpiä naisia
sängyssä,ne osaa nauttia rajusta seksistä,kiitos
heille ja ylistys.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu