*** ** * MICHELIN SPORTS PILOT * ** ***

Onko niin hyvät renkaat kun mainostetaan ja sopivatko Turbo Audiin hyvin.
3413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen tyytyväinen renkaisiin, eipä juuri huonoja puolia tuu mieleen. Kannattaa maksaa pieni extra näistä renkaista.

Äänestä

Ne on PILOT SPORT! ei sport pilot...

Äänestä

meillä on sports pilotit A4 turbo quattrossa vm.2004, kooltaan 225/44-17. menee kuin juna. Leveät renkaat tosin aiheuttavat jonkun verran melua, mutta autoa ei vetele mihinkään, niinkuin meidän A3 vetelee hiukan urissa, jossa misukan 205/55-16.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tires UP! kirjoitti:

Onko niin hyvät renkaat kun mainostetaan ja sopivatko Turbo Audiin hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu