Kumpi mielestänne parempi ? Laitttakaa vastauksia sukupuolen kera !
Lauta vai muodot ?
11
244
Vastaukset
- H-X
Puolilauta...
Mies. - mies40+
Lauta, jolla tubulaariset nännit
Kyllä naisella pitää muodot olla, sanoo heteromies! =)
- kurvit houkuttavat
Ei tässä kovin kronkeleita olla, mutta jos nyt kysymys onkin että kumpi on parempi, niin hoikka mutta muodokas on paras. Tiimalasivartalo, jossa isohkot, mutta kiinteät rinnat (jos meinaavat alkaa roikkua, niin sitten vaikka vähän pienemmät rinnat). Lisäksi erittäin pyöreä ja kiinteä pylly, ei iso tai pieni. Lisäksi siro ruumiinrakenne muuten ja tyttömäinen olemus. Tällaisia vartaloita näkee fiktioissa, miesten piirtämissä sellaisissa...I wonder why :D Mutta turhaa vetää tyttöjen nyt herneitä, tälle miehelle kelpaa mainiosti paljon "tavallisempikin" naaras. Suurin osa nuorista naisista on oikein seksikkäitä.
- Mulkku pystys
Tissit tietty hyvässä kropassa.
- kehveli
Heippa vaan kaikkien heiluville.
Olen tavallisen pienikullinen äijänköriläs, mutta...-aina on "mutta".
Jostain luin (siis lukutaitoinen), että inhemon elimistössä ompi joitain elimiä, jotka saattavat SUURENTUA jopa seitsenkertaisiksi ärsyyntyessään.
Yksi niistä lienee silmän mykiö l.iris, ja toinen ompi tämän tiedon mukaan maksa.
sitten saattaapi olla vielä eräs suvunjatkamiseen liittyvä olio, joka sijaitseepi molemmilla sukupuolilla siellä jossain isojen varpaitten välissä.
Neitosilla se tiemmä laajentuu jopa isommaksikin.
Onko se nyt niin, että sitä pitääpi olla kauhean kokoinen kulli, että saa Naisen tyydytettyä.?
Itselläni ompi muksuja, joista en tiedä mitään. -muuten kuin kuulopuheita.
Anekdoottina mainittakoon; "Persian shaahin kikkeli ei kai ollut kuin puolen kämmenen mittainen erektiossa" Tämä Lainaus! Kuitenkaan tämä avioliitto ei kaatunut shaahin sukuelimen kokoon.
Suvunjatkuvuuden kannalta, tahi Neitosen tyytyväisyyden kannalta olisin valmis kaikkien miesten puolesta sanomaan: "Se on Naisesta kiinni". Jos Nainen tykkää miehestään, niin silloin on vain taivas rajana.! - 332233232
Siis jos otsikon avaaja tarkoittaa kysymyksellään, että onko parempi että naisella on isot tissit vai että ei ole tissejä ollenkaan...niin kysyykö hän edes tosissaan?
Ikäänkuin joku heteromies toivoisi ettei naisella olisi tissejä ollenkaan. - -laatutietoinen-
Kokoa L tai XL ja mieluiten ruskeilla nännipihoilla, sekä TOSI isoilla nänneillä.
Yksi kappale riittää, kiitos.
T: mies - Foto
Hoikka, pienet rinnat, pienet nännipihat, pitkät nännin nipukat, isot pikkuhäppärit.
- ibu5dd
No aina tykänny pikkusista,
Anteeksi jos loukkasin!!! Muodot tietenkin. Eihän sellainen lintulauta miltään näytä. Sehän on kuin Maamme- laulu: Ei laakso ei kukkulaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi3483638Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun192378Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151950Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141645Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko4171552Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t391487Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist2821458- 171314
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.631116- 171038