Tykkäättekö että ennen seksiä riisuuntumisen jälkeen teitä hyväillään siten että käännytte vatsallenne ja selkää hierotaan / hyväillään siirtyen pikkuhiljaa pakaroiden hyväilyyn ja siitä edelleen jalkoväliin levittäen naisen jalkoja siten että herkän hyväilyn jälkeen lopulta sormi takaapäin pimpsaan?
Mulla ei ole tällaisia kokemuksia negatiivisessa mielessä kuin ehkä viiden naisen kohdalta mutta tuntui siltä että partnerille se oli kuitenkin miellyttävä esileikki ja varsinainen yhdyntä oli aivan huippua..mistä esikieltäytyminen voisi johtua...voisiko olla jokin hygienia- epävarmuus?...sellaista ei kuitenkaan ollut havaittavissa.
Ajatellaan asiaa toisinpäin,nainen hieroo selkääni (alastomina) ja tunnen naisen kostean pimperon päälläni..jos ei tuossa vaiheessa miehellä hormoonit hyrrää niin sittei hyrrää ollenkaan.
Naisillee...........
8
1152
Vastaukset
- Maijuliini
Itse pidin kovasti siitä kun mieheni alkoi hieromaan aluksi päätä ja hartioita siirtyen aina välillä hieromaan hellästi rintoja. Vähän väliä vaatteet väheni ja hieronta muuttui intiimimmäksi. Himoa lisäsi satunnaiset hellät suudelmat ja kauniit kuiskaukset korvaan. Seksi tuntui heti paljon hellemmältä ja intohimoisemmalta sekä paljon läheisemmältä. Sitten käy aina niin että himot vievät seksin rajummalle asteelle mutta noin on hyvä aloittaa ja ainakin itse on todella helppo tapaus hieronnan jälkeen :D
- Kyllä kyllä kyllä
Kovastikin tykkään. On todella kiihottavaa, kun toinen aloittaa niskaa suutelemalla ja siitä pikkuhiljaa alaspäin hyväillen selkää ja pakaroita. välillä myös rintoja kosketellen. Lopuksi takaapäin sormea pimpsaan ja samalla hieroo hellästi klitorista. Kohta onkin jo valmista itse asiaan:)
- nnnnnainen
Mä en tykkää yhtään. Kaikki pussailu, hierominen sun muu hively on oltava sellaista ettei se liity itse aktiin. Kun vaatteet on pois, silloin toimitaan. Mä olen aina ihan valmis.
- Pania!!
Esileikki ja leikittely ennen tosi toimia on hyvä juttu.... Itse tykkään kun mieheni hivelee,hieroo jne. Mutta aina ei oikein onnistu,nyt en ole saanut munaa 2viikkoon.iha kauheeta.ootteko te ollu mite pitkää ilman seksii?? Ja seisooko miehellänne aina?? Mun miehellä ei... Tarviin kunnon panon!!!
- Anonyymi
Ukollas on toinen muija thats it
- Hyvä esileikki
on aivan kivajuttu
- Anonyymi
En saa mitään kiksejä selkähieronnasta. Olen muutenkin lyhyen esileikin nainen. Turhaudun vaan, jos liian kauan hivellään ja hyväillään. Onneksi nyksyisen kanssa on sama etenemisvauhti.
- Anonyymi
Kyllä mielellään hieron ensin naista kun nainen on vatsallaan.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.2024810Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2183653Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1233018Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1562972Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis552913Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat142482Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos642452Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html82358Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien792286En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa132095