Tykkäättekö että ennen seksiä riisuuntumisen jälkeen teitä hyväillään siten että käännytte vatsallenne ja selkää hierotaan / hyväillään siirtyen pikkuhiljaa pakaroiden hyväilyyn ja siitä edelleen jalkoväliin levittäen naisen jalkoja siten että herkän hyväilyn jälkeen lopulta sormi takaapäin pimpsaan?
Mulla ei ole tällaisia kokemuksia negatiivisessa mielessä kuin ehkä viiden naisen kohdalta mutta tuntui siltä että partnerille se oli kuitenkin miellyttävä esileikki ja varsinainen yhdyntä oli aivan huippua..mistä esikieltäytyminen voisi johtua...voisiko olla jokin hygienia- epävarmuus?...sellaista ei kuitenkaan ollut havaittavissa.
Ajatellaan asiaa toisinpäin,nainen hieroo selkääni (alastomina) ja tunnen naisen kostean pimperon päälläni..jos ei tuossa vaiheessa miehellä hormoonit hyrrää niin sittei hyrrää ollenkaan.
Naisillee...........
8
1138
Vastaukset
- Maijuliini
Itse pidin kovasti siitä kun mieheni alkoi hieromaan aluksi päätä ja hartioita siirtyen aina välillä hieromaan hellästi rintoja. Vähän väliä vaatteet väheni ja hieronta muuttui intiimimmäksi. Himoa lisäsi satunnaiset hellät suudelmat ja kauniit kuiskaukset korvaan. Seksi tuntui heti paljon hellemmältä ja intohimoisemmalta sekä paljon läheisemmältä. Sitten käy aina niin että himot vievät seksin rajummalle asteelle mutta noin on hyvä aloittaa ja ainakin itse on todella helppo tapaus hieronnan jälkeen :D
- Kyllä kyllä kyllä
Kovastikin tykkään. On todella kiihottavaa, kun toinen aloittaa niskaa suutelemalla ja siitä pikkuhiljaa alaspäin hyväillen selkää ja pakaroita. välillä myös rintoja kosketellen. Lopuksi takaapäin sormea pimpsaan ja samalla hieroo hellästi klitorista. Kohta onkin jo valmista itse asiaan:)
- nnnnnainen
Mä en tykkää yhtään. Kaikki pussailu, hierominen sun muu hively on oltava sellaista ettei se liity itse aktiin. Kun vaatteet on pois, silloin toimitaan. Mä olen aina ihan valmis.
- Pania!!
Esileikki ja leikittely ennen tosi toimia on hyvä juttu.... Itse tykkään kun mieheni hivelee,hieroo jne. Mutta aina ei oikein onnistu,nyt en ole saanut munaa 2viikkoon.iha kauheeta.ootteko te ollu mite pitkää ilman seksii?? Ja seisooko miehellänne aina?? Mun miehellä ei... Tarviin kunnon panon!!!
- Anonyymi
Ukollas on toinen muija thats it
- Hyvä esileikki
on aivan kivajuttu
- Anonyymi
En saa mitään kiksejä selkähieronnasta. Olen muutenkin lyhyen esileikin nainen. Turhaudun vaan, jos liian kauan hivellään ja hyväillään. Onneksi nyksyisen kanssa on sama etenemisvauhti.
- Anonyymi
Kyllä mielellään hieron ensin naista kun nainen on vatsallaan.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant1512832Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.272754- 1801597
- 2051465
"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig3101381- 971353
Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa
Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,651170Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �151148Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja711118Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi2111029