Kun kaikki automatisoidaan joka paikassa, FYYSINEN TYÖ JÄÄ POIS EPÄLINEAARISESTI automaattisesti(kaikki työ automatisoidaan tulevaisuudessa epälineaarisesti).
Kuntosalilla neljän seinän sisälllä kunnon hoitamisessa ei ole mitään järkeä, aina samaa neljän seinän sisällä oloa esim. jotkut kuntopyörät tai juoksumatot hölmöläisen hommaa, patikkaretkissä on ERÄHENKEÄ.
patikkaretket suosioon!!
ernaripasanen
1
161
Vastaukset 1
- on tää
Niih, ja niitä hyttysiä ja muita inhokkeja. Ja ne säätkin on mitä on. Kenkät hiertää ja missä käyt tarpheella räkkäaikaan. Ei kyllä meikä pysyy sisällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3511477- 1141206
- 1151075
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22837- 116831
- 111822
- 18460
- 38444
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i91433- 36423