Kun kaikki automatisoidaan joka paikassa, FYYSINEN TYÖ JÄÄ POIS EPÄLINEAARISESTI automaattisesti(kaikki työ automatisoidaan tulevaisuudessa epälineaarisesti).
Kuntosalilla neljän seinän sisälllä kunnon hoitamisessa ei ole mitään järkeä, aina samaa neljän seinän sisällä oloa esim. jotkut kuntopyörät tai juoksumatot hölmöläisen hommaa, patikkaretkissä on ERÄHENKEÄ.
patikkaretket suosioon!!
ernaripasanen
1
115
Vastaukset
- on tää
Niih, ja niitä hyttysiä ja muita inhokkeja. Ja ne säätkin on mitä on. Kenkät hiertää ja missä käyt tarpheella räkkäaikaan. Ei kyllä meikä pysyy sisällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2152846
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1272736En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.781783Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2371342Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va641324- 471108
- 991011
- 109866
- 46833
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6833