626 kokemuksia

1992-1994 vuosimallisen oon ajatellut hankkia, onko paljon tyyppivikoja/tietyt osat kulutustavaraa? Minkälaisia autoja ajaa? Onko kalliit osat? ym ym
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On yleensä läpilahoja monet et kannattaa katsoo tarkkaan..
Tekniikaltaan kyllä vahvoja..eipä noissa paljoo mitään lastentauteja oo..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


8+1777 kirjoitti:

1992-1994 vuosimallisen oon ajatellut hankkia, onko paljon tyyppivikoja/tietyt osat kulutustavaraa? Minkälaisia autoja ajaa? Onko kalliit osat? ym ym

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu