Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Itsensäpaljastelu

Kiihottaa kovasti ajatus siitä että joku nainen tai useampi katselisi itsetyydytystäni. Voiko sellaista kysyä tuntemattomilta kadulla? Mitä naiset sanoo? Soittaako heti poliisit?
11982
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kyllä sitä voi harrastaa kaupunkillakin, esim pukuhuoneessa monet vanhemmat naiset katselevat verhonraosta sovittaessaan rinsikoita. Katselevat niinkauan kun saa roiskastua pitkin peilejä, saa puh numeroita välillä että käyn näytillä toisten kotona riisumassa. On monia naisia mitkä tule kesäisin puistoon viereen kun huomaa että runkkaan, on kiva kun katselevat suoraan ja kyselevät miltä tuntuu. Monet vie kotiinsa ennekuin soittelevat minnekkään, kai kun saa nuorta seuraa ja katsella jos ei muuta halu.

Äänestä

Hei "yksin".

Luepas tuolta "leikit ja fetissit-puolelta keskustelu otsikolla "Naisen nähden runkkaaminen"

Äänestä

Työmatkoilla kuten nyt Helsingissä hotellissa asuessani ( ja hyvissä olosuhteissa) asetun alasti ikkunan eteen tyydyttämään itseäni niin että esim. vastapäisestä toimistotalosta näkee hyvin mitä tapahtuu (kun itse näen hyvin yksityiskohtaisesti mitä vastapäisissä huoneissa tehdään). Neljästä viiteen naista eri työpaikoissa n. 30 metrin päässä pystyisivät näkemään kaiken, mutta eivät yleensä – kuten nytkin – vilkaisekaan. Taitaa olla niin yleistä touhua hotelleiden lähellä, ettei enää jaksa kiinnostaa? Tänään kuitenkin tyylikäs ohikulkija kadulta huomasi, hidasti vauhtiaan ja tirkisteli useaan otteeseen sen verran, että laukesin saadun huomion tähden.
Olen 50 ja vaimo myös. Seksiä ei enää harrasteta edes joka vuosi. En koskaan kuvitellut että tekisin jotain tällaista, mutta seksin puute näköjään tuottaa ennen pitkää yksinäiselle uusia kanavia purkaa tarpeita. Kotipaikkakunnalla ei tulisi kuuloonkaan. Pidän myös huolta että "yleisö" on aikuista, mutten tiedä loukkaako käytökseni jotenkin muuten muita. Olisi kiva saada kommentteja erityisesti naisilta. Erektiossa olevan penikseni ja itsetyydytykseni katseleminen - varsinkin ns. ”salaa” - tuottaa minulle suurta mielihyvää, eikä käsittääkseni vahingoita aikuisia. Onko näin?
Luin tältä foorumilta naisten itsetyydytys-tarinoita, joissa kerrotaan että miesten itsetyydytyksen katseleminen kiihottaisi. Taitaa ajatus olla kuitenkin enemmän fantasia-puolella kuin todellisuudessa? Mielelläni kuitenkin toteuttaisin näiden naisten fantasioita. Ja omiani.

Äänestä

tää on kyllä ihanin katselu pätkä minkä tiedän,naisen asento,ilme,ihana..kiltisti vain katselee ikäänkuin maksettuna ja mies näyttää ja r-unkkaa jäykkää p-enistään ja nauttii,tällästä sen pitäis olla..mutta vielä paremmalta se tuntuis kun noita katselija tyttöjä olis vaikka kaksikin
http://xhamster.com/movies/838695/she_watches_it_cum_wow.html

Äänestä

En kyllä tykkäis, jos joku kysyis kadulla tota juttua.

Itse tykkään katsella camissa miesten runkkausta. Kiihottavaa kattoa kun lasti lentää ja pussit tyhjenee paineella.

Itsekkin tykkään masturboida camissa miehille ja esitellä paikkoja. Mitä enemmän katsojia, sitä kiihottavampaa on.

Äänestä
  • puistossa...

    Kyllä on tullut esiteltyä runkkausta kymmeniä kertoja. Monenlaista suhtautumista on. Osa hyvinkin kiinnostuneina katselee, vallankin jos luulee, etten tiedä olevani katseltavana, osa poistuu nopean vilkaisun jölkeen nopeasti. Joskus, jos paikka on turvallinen molemmille, voi katselija viihtyä pidempäänkin katselemassa.

    Äänestä

  • kalusatyyri kirjoitti:

    puistossa...

    Kyllä on tullut esiteltyä runkkausta kymmeniä kertoja. Monenlaista suhtautumista on. Osa hyvinkin kiinnostuneina katselee, vallankin jos luulee, etten tiedä olevani katseltavana, osa poistuu nopean vilkaisun jölkeen nopeasti. Joskus, jos paikka on turvallinen molemmille, voi katselija viihtyä pidempäänkin katselemassa.

    Ai kiinnostuneina katselee? Okei, ehkä kiinnostuneena, mutta ei välttämättä kiihottuneina. Kyllä siinä voi kiinnostus herätä, että miksi tuollainenkin mies
    luuhaa itseään esittelemässä....

    Äänestä

Olen ollut hotelleissa siivomassa ja tullut nähtyä monen väristä kullia. Toiset runkkaa vaikka siivoan. On tullut mentyä illalla uudestaan katselemaan kun kulli seisoo. Kokemuksia on mustasta ja valkosesta nuorista vaikka en ole nuori nainen.

Äänestä

Itse juuri mietin, että kiva kun tulee kesä ja puihin lehdet. Tapanani on "saalistaa" hoikkia naisia. eli kun nään jonkun matkalla niin ajan eteenpäin ja auto parkkiin ja sitten puskaan runkulle, ja usein teen niin, että kun lasti lähtee niin huudan vielä niin, että nainen kuulee (kunhan ei muita ole kuulolla), että nyt tulee, ja runkkuvaiheessa, että "sulla on varmasti tiukka", ja usein saan satsin liikkeelle parissa minuutissa. Joskus joutuu ajamaan autolla uudelleen edelle, ja joskus ne katoaa, ja pitää etsitä uusi tiukannäköinen kohde, mutta kyllä kesäisin harrastan seksiä runkkamalla puskissa, ja myös niin, että katselen kun naiset odottaa pysäkillä bussia, kunhan on vaan naisia, eikä mitään huuhaaäijiä joukossa.

Äänestä

Muistakaa, kaikki naiset eivät pysähdy katsomaan varmaankaan ihastuksesta, vaan pikemminkin hölmistyneenä.
Onko jonkun mielestä hienoa katsoa kun viisikymppiset ja yli, miehet jyystäävät itseään pusikossa???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksin kirjoitti:

Kiihottaa kovasti ajatus siitä että joku nainen tai useampi katselisi itsetyydytystäni. Voiko sellaista kysyä tuntemattomilta kadulla? Mitä naiset sanoo? Soittaako heti poliisit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu