BB-Sebastian kuvittelee yhä olevansa

"Sebastian Tynkkynen
Oululainen teinipoika, joka nauttii elämästä täysin rinnoin ilman silikoneja."

http://sebastiantyne.blogspot.com/

Ei onneksi enää "julkkis", mutta huvittavaa, että yli 22 vuotiaana kertoo olevansa teinipoika ; )
2184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No, se on mun fb-kaveri ja voin juttujen perusteella sanoa että kaukana on aikuisestakin...

Äänestä
  • henkisesti jälkeen jäänyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teini-ikäinen kirjoitti:

"Sebastian Tynkkynen
Oululainen teinipoika, joka nauttii elämästä täysin rinnoin ilman silikoneja."

http://sebastiantyne.blogspot.com/

Ei onneksi enää "julkkis", mutta huvittavaa, että yli 22 vuotiaana kertoo olevansa teinipoika ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu