Palsta lopetetaan?

Onko huhu totta ja mikä on syy?
18410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Toivottavasti on. Vain nimillä voisivat rääpiä jolla kantti piisaisi.
Maailman menoa ja Huuhaa olisivat jokainen poistolistalla. Kakarat rääpii ajankulukseen, ei mitään järkeä.

Äänestä

No toki jos halutaan keskustelu tyrehdyttää kokonaan niin ehdottomasti kannattaa vaatia omalla nimellä kirjoittamista......siitä seuraisi vain se että keskustelu siirtyisi jonnekin muualle.

Äänestä

Mitäs me luuserit sitten tehdään,ei oo hyvä ratkasu jos tää lopetetaan.

Äänestä
  • ollaan vaan partsil ja vedetään röökii ja sidukkaa:) Ja sossu auttaa, jos sidukka loppuu, sairaan superia. Namskis.

    Äänestä

  • Sit siirrytään toiselle palstalle.

    Äänestä

Pitäähän noita palstoja olla. Kaikkien ei tarvitse olla asiallisia. Huuhaa- palsta kertoo sen jo nimessään, mistä on kyse.

Äänestä

No, toivottavasti huhu on totta.

Tästäkään julkkispalstasta ei ole kuin harmia, ja turhakin se on. Meikäläisillä on omat tiedotuskanavat: blogit ja luottotoimittajat iltapäivälehdissä ja TV:ssa. Niistä saa oikeata tietoa. Täällä vaan kateelliset ja muut luuserit puhuvat perättömiä huhuja ja sitten rääpivät niitä.

Julkisuudessa ei ole mitään pahaa, se on normaali osa menestyvän ihmisen toimintaa. Eikä sovi unohtaa sitäkään, että julkkisstatuksella aukeaa monia ovia ja etuja, joista taviksena joutuisi itse maksamaan. On etuoikeus olla julkkis, julkkis kuuluu seurapiireihin, julkkis on kaikkialla VIP.

Pistäkää vaan tämäkin törkypalsta roskiin, niin kaikki saavat vaan oikeaa ja kivaa informaatiota, ja kaikilla on parempi mieli.

Äänestä
  • "Meikäläisillä on omat tiedotuskanavat: blogit ja luottotoimittajat iltapäivälehdissä ja TV:ssa."

    Hahhahhah! Jälleen kerran paljastit itsesi! Tyhmä mikä tyhmä!

    Äänestä

  • Julkkisblogit nyt ovat viimeinen paikka, josta saa "oikeata tietoa". Sellaisia ei kannata lukea. Ne kuvastavat yleensä vain henkilön omaa toive-elämää ja antavat tarkoituksella virheellisen kuvan, riippuen julkkiksen omista intresseistä. Harrastus- ja teemablogit ovat eri asia.

    Et siis ole rehellinen.

    Äänestä

lothar on vip kaikkialla

Äänestä
  • Joutaakin lopettaa.

    Äänestä

  • lothar on saanut niin turpaansa täällä (ansaitusti), että haluaa lopetettavan koko palstan.

    Äänestä

Naamavippi joka paikkaan, ja jollei pääsee niin viimeistään sitten kun hieman vilauttaa mikä vasemmassa puntissa makaa.

Äänestä
  • Sellaisella touhulla pääsee poliisin putkaan.

    Äänestä

Lothar-setä on nyt hyvin hyvin vihainen!

Painu jo viimeinkin pois äläkä enää kirjoita idioottimaista roskaasi täällä IKINÄ!

*tähän joku v*tun hautavirsi*

Äänestä

Vain Lotharia tulisi ikävä.

Äänestä

Anssi laita kuva munastasi, missä on mitta vieressä! Eikö susta ole miestä siihen? Joutaakin lopettaa selalinen palsta jolla koitat elättää valhetta 20 munastasi.

KYRPÄ PÖYTÄÄN SENKIN HIIRI!

Äänestä

Tämä on sen yhden kahelin toiveajattelua. Hiillostettiin täältä ulos, joten ei soisi muidenkaan enää kirjoitella. Huomatkaa, että ei kirjoitellut koko yönä mitään. Arvauksia kuinka kauan malttaa olla pois? Toivottavasti lopullisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kotimaiset kirjoitti:

Onko huhu totta ja mikä on syy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu