Vitun akne saatanan vittu. Voi vitun vitun vittu!

AAAAAAAAAAARRRRRRRRR

Ei helvetti mua vituttaa mun akne. Saatana oon syönyt 6kk Roaa ja akne on lähtenyt ihan hyvin, mutta koko naama on silti ihan vitun punainen. Akne oli niin vitun paha, että ei se varmaan lähde vielä pariin vuoteen. Saan mennä laserkuorintoihinkin vasta vuoden päästä, kun on niin huonossa kunnossa iho.

Voi vittu kun se on väärin. Ei jaksa enää mennä uloskaan, kun kaikki katsoo kuin jotain hullua. Ei vittu kun just mun piti saada akne. Olen yrittänyt kestää ihoni kuntoa niin vitun kauan, mutta ei se vaan parane. Vittu kun ärsyttää, miten kaikki vaan sanoo, ettei kukaan huomaa. En ole niin saatanan tyhmä, ettenkö osaisi ajatella itse ja katsoa peilistä.

Vittu mä angstaan ekaa kertaa elämässä saatana. Ei vaan jaksa tätä vitun paskaa. Voi vitun vitun vitun vitun vittu. Tätä vitun oksennuspaskaakin on jatkunut varmaan 4v. Akne pilaa mun koko elämän. Tää on niin vitun kullista. Haistakaa vittu koko maailmankaikkeus. Jumalakin voi haistaa pitkän paskan. Vittu mikä homo sekin on. Saatanan kullinimijä.


ps. sori avautuminen :D
pps. oli pakko...

11

1918

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimi erkki

      Akne on p*aska juttu. Yritä tsempata vaan. Akne ei ole kuitenkaan ikuista, vaikka siltä tuntuu.

    • pizzafaceeee

      perseestä on, tiedän tunteen..... muista ettet ole yksin

    • wetwaet
      • UncleDolan

        tapatko vaikka itsesi?


    • swetwsetet
    • toimii.

      oon kuullu että kanankakka auttais pahimpaankin akneen. biolan 5kg säkkikin maksaa vain 100 euroa. suosittelen koittamaan

      • kakat naamalle

        oi vitsit, on noin kallistakin niin pakkohan sen on toimia! pitää heti ens yöks laittaa kanankakat naamalle! toivottavasti ukkokin tykkää siitä luomutuoksusta.


    • Ensiavuksi suosittelen kuorintaa salisyylihapolla joka on todella tehokas keino akneihon hoitoon. Salisyylihappoa ja muita kuorintaliuoksia olen itse tilaillut täältä: www.chemicalpeelshop.mycashflow.fi.
      Uskon että sinulla on hermot riekaleina ja usko mennyt! Tsemppiä. Tiedän kyllä miltä sinusta tuntuu...

    • tsemppaaja**********

      Tsemppiä!!!

      Olet vasta päässyt parempaan vaiheeseen aknesi kanssa. Ei ole ihme, jos iho punoittaa roa-kuurin vuoksi, mutta hei - olet jo päässyt finneistä voiton puolelle! On ihan varmaa, että punoituksestakin pääset, ja onhan se punoitus pieni ongelma finnien rinnalla. Olen varma, että selätät taudin ja lähetän sinulle ja kaikille muillekin finnien kanssa taisteleville roppakaupalla voimia ja halauksia. Olin vasta äsken itse vastaavassa tilanteessa. Minä löysin avun Clindoxyl-geelistä.

    • PASKA LÄJÄ

      VITTU JUUSTORAATIMELLA VAAN NII SE VITUN NAAMA EI KUKI

    • Vitunvitunvittusaatana

      mä tiiän ton tunteen niin vitun hyvin. Saatanan akne vittu oon tapellu sen kaa varmaa 2 vuotta eikä se VITTU VAAN LÄHE

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      160
      4923
    2. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      62
      1565
    3. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      12
      1489
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      121
      1401
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      7
      1129
    6. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      95
      1037
    7. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      40
      957
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      298
      915
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      150
      810
    10. Hinduille tiedoksi

      USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu
      Hindulaisuus
      278
      739
    Aihe