Ei se tarkoita

etten mä tykkäis susta *silleen* jos mä en halua seksiä heti...
8173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ne muut ovat siis niitä haluttavia

Äänestä
  • ei!

    Äänestä

Labor omnia vincit improbus!

Äänestä
  • Dives est, cui satis est, quod habet.

    Äänestä

  • .. kirjoitti:

    Dives est, cui satis est, quod habet.

    Hänellä on hän, josta hän haaveilee :)

    Äänestä


hyvä pointti

Äänestä

Martinako siellä kirjoittaa, eli pierunainen Fartina, kohta tulee jakso jossa se "vimpaantuu", en menisi tuon Martinan kanssa naimisiin vaikka maksaisi 2900000 EUR käteistä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan tiedokses vaan kirjoitti:

etten mä tykkäis susta *silleen* jos mä en halua seksiä heti...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu