Koska mitään pysyvää

ei synny kiirehtimisellä ja se on se mitä mä tahdon! Yhdenyön jutut on erikseen jos sitä tahtoo.
8125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Millaisen henkilön kanssa haluat pysyvää

Äänestä
  • Sellaisen joka ei laske alleen kun näkee naamani

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Sellaisen joka ei laske alleen kun näkee naamani

    höpö juttuja :)

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Sellaisen joka ei laske alleen kun näkee naamani

    Toi oli hyvä =D

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Sellaisen joka ei laske alleen kun näkee naamani

    Millainen naamap

    Äänestä

Entä niitä yhden yön juttuja?

Äänestä

Sen voi joku käsittää kiinnostuksen puutteeksi jos liikaa junnaa paikallaan.

Äänestä

Yhdenyön jutulle ehdoton ei,pientä kiirehtimistä en silti panis pahakseni,pysyvä olis lopputulos silläkin.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

ei synny kiirehtimisellä ja se on se mitä mä tahdon! Yhdenyön jutut on erikseen jos sitä tahtoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu