Mulla bibo2 ja lääkkeenä Ketipinor 50mgx2 päivisin ja illalla samaa 300mgx1.Nyt olo levoton ja masentava?!Uskallanko ite nostaa tota poäiväannosta vai käynkö päivystyksessä.?!
Aurinko ahdistaa!!!!!!!!!!!
8
284
Vastaukset
- normweksoakdj
Joko nostat itse ylemmäksi, tai sitten soitat vaikka lääkärille. Kai sinulla joku hoitotaho on? Terveyskeskuksen päivystyksessä tuskin kannattaa käydä, koska ne pilipali-tohtorit eivät tästä sairaudesta juuri mitään tiedä. Kyllä moni lääkeannoksiaan itse säätelee. Mikä itsestä tuntuu parhaalta.
- ansku1111
Syö vaan paljon lääkettä, paranet.
OT auttaako ketipinor oikeesti bipoon? Mulla ois 350mg/vrk, mutta en syö, koska olen lukenut haitoista. Muakin ahdistaa lisääntynyt valon määrä ja sekamuotoiset jaksot ovat lisääntyneet. Tosin nyt ei mitään lääkitystä tähän tautiin menossa, eli sekin voi vaikuttaa.
- bipon exä
Olisi mielenkiintoista kuulla, mitä joku bipo on Markolle tehnyt. Bipot helposti polkevat läheisensä jalkoihinsa aivan huomaamattaan. Ihmettelevät sitten, miksi muut ihmiset usein reagoivat niin suurella raivolla ja katkeruudellakin. Mutta myös bipon käytös on usein niin uskomattoman itsekästä, törkeää ja kaiken tuhoavaa, että kyllä siinä monelta ylikävellyltä varmasti usko bipon ihmisyyteen voi helposti kadota. Itse en vihaa bipoja ja viihdynkin toisinaan yhden tai toisen seurassa. Mutta lähelleni en heitä päästä, enkä anna heille mahdollisuutta vaikuttaa elämäni kulkuun millään tavalla. Näin sitä touhua jaksaa, muuten ei.
- ääliööö
Jauha nyt vielä vähän lisää paskaa täällä.. Bipohan on niin yleinen sairaus että niitä pyörii ympärilläsi ihan tusinoittain.
- Filosofian_Maisteri
Luulen, ettei tuolle "Markolle" ole kukaan bipo tehnyt mitään. Luultavasti joku narsisti tai muuten vaan trollaaja sekopää. Onhan se jo ihan selvä, ettei kukaan terve ihminen kirjoittele tuollaista tekstiä. Ei edes katkerana.
- bipon exä
Jos yhteen bipoon läheisesti tutustuu, niin kyllä siinä samalla yleensä tulee muutama muukin bipo tutuksi. Entisen mieheni sukulaisissa heti 2 muuta bipoa, joiden kanssa olen hyvinkin paljon edelleen tekemisissä. Työkavereistakin bipoa löytyy ...
- Der Macher, Totuus
Uskooko täällä kukaan enää bipopaskeiden ihmisyyteen? Siis jos ei ole itse bipoulostetta? Bipo on kuten lapsiinsekaantuja, psykopaatti. Tuhoaa ihmisten elämiä, uskoen olevansa itse vain yhteiskunnan uhri. Näille pitäisi kriminaalilaitoksen jotakin tehdä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475365Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612086Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181760Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1381723- 161473
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301417Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4130081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771058Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se205905