Looginen ratkaisu

1. Toivon, että löydän itselleni miehen joka kunnoittaa ja arvostaa minua eikä roikota ja kilpailuta.

2. Toivon, että sinä löydät itsellesi naisen, jota kunnioitat ja arvostat ja jota et roikota etkä kilpailuta.
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No miksi sä hälle toivot,että hän löytää jonkun,jos kerta on niin pahakin ollut.Toivois tommoselle yhtään mitään hyvää elämässä.

Äänestä

Noita pelimiehiä riittää. Ei niitä kannata vihata. Eivät ne ole minkään arvosia.

Äänestä

Mun exä ei ikinä roikottanut eikä kilpailuttanut joten kyllä oikeita miehiä on olemassa.
Niin, exän osakkeet kyllä ovat nousseet tässä viime aikoina.

Äänestä

Ettet vain itse ole roikottaja .ja täällä provoja lähettelet kun oma elämä puuttuu.Häpeänätön

Äänestä

Kommentoi aloitusta


looginen ratkaisu kirjoitti:

1. Toivon, että löydän itselleni miehen joka kunnoittaa ja arvostaa minua eikä roikota ja kilpailuta.

2. Toivon, että sinä löydät itsellesi naisen, jota kunnioitat ja arvostat ja jota et roikota etkä kilpailuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu