HILJAISTA PERSUAREENALLA

Tänään ei edes Iltalehden tavanomaista PS parjausjuttua.....
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä huoli, ilmiö on tilapäinen, kyllä niitä taas tulee, persurötöksiä tällekin viikolle

Äänestä

voi voi..miksi sylttytehdas ei TOIMI

Äänestä
  • Ehkä käräjäsalien ovet ovat auenneet vasta iltapäivällä, eikös perjantainakin saatu tieto perussuomalaisen valtuutetun rikostuomiosta vasta kuuden jälkeen iltapäivällä?

    Äänestä

Rötösvapaa persu on häpeäksi puolueelle, eikä läpäise Isä Timon seulaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opserveri kirjoitti:

Tänään ei edes Iltalehden tavanomaista PS parjausjuttua.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu