ajattelen sua

kaipaan sua
39860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 39

Vanhimmat

Minäkin kaipaan sua. Jos et ole homo tai lesbo-halonen, niin ilman muuta haluan sinua.
Tavataan Keski-Ruotsissa Barbaran kaupungissa (vaasan korkeudella suomesta katsottuna) heti pääsiäisen jälkeen. Anna vinkki, jotta saadaan aikataulu konidikseen.

Äänestä

Ketä? Oulusaki on aika monta ihimistä.

Äänestä

no soita jos kaipaat oikeesti.. tai laita mieluummi tekstari

Äänestä

Minkä ikäinen kaipaaja on?

Äänestä

löytyy puhelimesta kun se avataan, jos sattuu olemaan kiinni.

Äänestä

et sit laittanu ;(

Äänestä

No hyh-hyh, pienet käppyrät älkööt vaivautuko. Ja tuollaisella prinssillä - no way!

Äänestä
  • isohan tuolla on mulqqu, mutta mies itse pieni..

    Äänestä

Ketähän aloittaja nytten kaipaa? Kuinka vanha tämä aloittaja on ja minkä ikäistä henkilöä kaipaa yön pimeinä tunteina? Ja onks se mies-naissukupuoli ihminen, jota kaipaat?

Äänestä

aloittaja kaipaa naista ja on itse mies

Äänestä
  • Oulusa on kyllä meleko monta naistaki... Mikset nää kertos tuota hälle itelleen ihan suoraan? Pistä tekstari, tai pirrauta puhelimella.

    Äänestä

Aloittaja on mies ja kaipaa kovasti toista urosta porautumaan syvälle hänen suoleensa.

Äänestä
  • Koittakaa nyt te Oulun "valtavan" 14cm lemmenvaltikan omistajat uskua, että ei kaikki taho teijän kyrpiä suoleen. Ei naisetkaan -saati miehet. On niitä semmosiaki miehiä kato olemasa ku heterot, ja naiset ei ylleesä perseseksistä tykkää, ku ei oo sitä eturauhasta, nii ei se "parhaimillaankaan" tunnu oikein muulta ku siltä, että paskapökäle seilaa ees taas persesilimäsä, ja ylleesä tuntuu aika helevetin pahalta, näin oon asian ymmärtäny -kokkeillu en oo, enkä kokkeile. Se on kato exit only.

    Äänestä

  • Joopa joo... kirjoitti:

    Koittakaa nyt te Oulun "valtavan" 14cm lemmenvaltikan omistajat uskua, että ei kaikki taho teijän kyrpiä suoleen. Ei naisetkaan -saati miehet. On niitä semmosiaki miehiä kato olemasa ku heterot, ja naiset ei ylleesä perseseksistä tykkää, ku ei oo sitä eturauhasta, nii ei se "parhaimillaankaan" tunnu oikein muulta ku siltä, että paskapökäle seilaa ees taas persesilimäsä, ja ylleesä tuntuu aika helevetin pahalta, näin oon asian ymmärtäny -kokkeillu en oo, enkä kokkeile. Se on kato exit only.

    kyllä se pötkylä tuntuu hyvältä jos on molemmissa reiässä iso pötkylä
    mä ainakin tykkään,
    mut ei kaikki tykkää mua saa panna kaksi miestä yhtäaikaa
    terv peräaukko mirkku

    Äänestä

tekstari. paljon kaipaan, on ikävä, soita huomenna päivällä.

Äänestä

en taida uskaltaa laittaa tekstaria

Äänestä

laita ny pliiis, haluun tietää ikävöitkö mua, niisk...

Äänestä

no totta hemmetissä ikävöin ja ajattelen sua, kaikki jäi kesken ikävästi.

Äänestä
  • tekstari. Odotin jo että olit laittanu, mutta ei ollu.

    Äänestä

  • huoh. olihan siinä aikaa molemmin puolin...mitään ei vaan tapahtunut.
    mikähän on suurin syy?

    Äänestä

  • oi aikoja... kirjoitti:

    huoh. olihan siinä aikaa molemmin puolin...mitään ei vaan tapahtunut.
    mikähän on suurin syy?

    soitellaan sitte, ja jutellaan asia selväksi.

    Äänestä

  • oi aikoja... kirjoitti:

    huoh. olihan siinä aikaa molemmin puolin...mitään ei vaan tapahtunut.
    mikähän on suurin syy?

    eipä ollut mitään, eikä koko päivänä kuulunut sinun soittoa. Älä pelkää, en ole vihainen, paljon kaipaan.

    Äänestä

  • laita se tekstari kirjoitti:

    eipä ollut mitään, eikä koko päivänä kuulunut sinun soittoa. Älä pelkää, en ole vihainen, paljon kaipaan.

    Mulla ei ole numeroa sulle!

    Äänestä

  • oi aikoja kirjoitti:

    Mulla ei ole numeroa sulle!

    Oleko tuhonnu mun numeron, vai miksi ei ole.

    Äänestä

  • laita se tekstari kirjoitti:

    Oleko tuhonnu mun numeron, vai miksi ei ole.

    on sulla jossain se mun numero. Palauta alkuperäisasetuksilla puhelimeen, ja se on siellä. Ikävä polttelee.

    Äänestä

  • laita se tekstari kirjoitti:

    Oleko tuhonnu mun numeron, vai miksi ei ole.

    löytyykö se virman luettelosta?

    Äänestä

mut mitä sä tämmösestä vanhasta akastanyt sillee olisit kiinnostunut... niisk

Äänestä

paskan marjat! vetäkää kätteen ihan kaikki vittupäät!

Äänestä
  • Kyllä vetelen kuiviakin joskus, mutta onhan
    paneminen erihienoa hommaa, jos oikeen kireää pimpsaa saa.

    Äänestä

  • Molo13cm jätti kirjoitti:

    Kyllä vetelen kuiviakin joskus, mutta onhan
    paneminen erihienoa hommaa, jos oikeen kireää pimpsaa saa.

    mikä ero on runkkauksella ja nainnilla?
    tietääkö kukaan molopää?

    Äänestä

Runkuttele on huomattavasti heterompaa?

Äänestä

oisko jollai mua ikävä ;(

Äänestä
  • Moi shemale 40v! Anna mulle kunnon persrassaus?

    Äänestä

  • 40n: Voisin antaa sulle, jos kykenet ottamaan isoa 14cm massiivista suoninuijjaa sisääsi? Kakka-aukkoon se ei sovi, mutta pimpsukkaan uppoa kyllä melkein kokonaan, jos sinulla ei kostumisongelmia vielä? Oletko koskaan saanut isoa?

    Äänestä

  • jööti14cm kirjoitti:

    40n: Voisin antaa sulle, jos kykenet ottamaan isoa 14cm massiivista suoninuijjaa sisääsi? Kakka-aukkoon se ei sovi, mutta pimpsukkaan uppoa kyllä melkein kokonaan, jos sinulla ei kostumisongelmia vielä? Oletko koskaan saanut isoa?

    hmm..siis isoko tuo..?
    no aika nöpöttimeltä kuulostaa..mutta eihän se koko sinällään, vaan se taito käyttää..?

    Äänestä

homot helvetttii, en ota kumpaakaan, hyi!

Äänestä

mä kans kaipaan...

Äänestä
  • mäkin sitten kai paan..?

    Äänestä

  • paanko? kirjoitti:

    mäkin sitten kai paan..?

    Panetko sykkivää karvaiseen persmustuaiseen?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mä vaan kirjoitti:

kaipaan sua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu