Täällä olisi ahkera hoitaja vailla hoitohevosta. toivon että talli olisi siisti ja sitä päiviteltäisiin (ymmärrän kuitenkin ettei joka päivä ehdi koneelle). Ei mielyiten piirretyille. laittakaapa tänne osoitteita!
virtuaalitalleja?
12
222
Vastaukset
- Poniponiponi
nopsakavio.suntuudi.com
pikkuaasi.nettisivu.org - Dazzle
]Tervetuloa piirretylle, aktiiviselle virtuaali LAUKKATILALLE extreamereaction.suntuubi.com
- 4kaviota omistaja
Virtuaalitalli 4kaviota. Tallia pitää kokenut ihminen, joka tietää hevosista ja ratsastuksesta paljon. Ollut hevosten kanssa tekemisissä lähes 15 vuotta.
4kaviota.suntuubi.com
Tällä hetkellä yksi hoitaja, lisää kaivataan ja lähes kaikki halukkaat pääsevät hoitajiksi. Toiveita otetaan vastaan niin hevosrodun, hevosen käytön, iän, luonteen ym. Tallille tulee kyllä lisää hevosia. :)
Käyn tallilla joka päivä. - SOfielleee
Tallimme on piirretty, mutta varmaan saan kuitenkin osoitteen tähän laittaa? http://www.ruusulehto.virtuaalitalli.fi/
Hoitajia siis kaipailtaisiin ;) - Vrt KavionKopse
Niin, siis tervetuloa vierailemaan kavionkopseessa! Hoitajia etsitään kaikille hevosille. Ylläpitäjät ovat aktiivisia ja kilttejä. Ylläpitäjät käyvät tallilla joka päivä päivittämässä sivuja. Jos ylläpitäjät eivät pääse käymään tallilla esim. viikkoon, niin talli suljetaan tuoksi ajaksi :)
TERVETULOA!
http://hollywood123.suntuubi.com/ - Jan$ku
- virtuaalitalli-Kuu
Tässä ois: http://www.webbisivu.com/Virtuaalitalli-Kuu
- Honesty
honesty.suntuubi.com
hieman keskeneräinen, mutta valmiiksi tulee ihan kohta. Yp on ainakin aktiivinen - minäwaa
Käyppäs kurkkaamassa!
http://suklaatalli.suntuubi.com
suklaatalli on maalla järven lähellä. Sinne voi tuoda yksäreitä hoitaa tallin hevosia, ja osallistua tunneille/kisoihi!
hoitajia kaivataan! - Lauppii
Mulla ois tosi aktiivinen ja uusi v-talli, ssiirappi.suntuubi.com
- Henna
Mulla uus virtuaalitalli :)
www.lucky.suntuubi.com - tallinomistaja
Tervetuloa vaan Tuulihakaan :) Tuulihaka järjestää nyt hallowenemaaston, joka on avoin kaikille, siellä on hyvä myös tutustua tallin toimintaan! lmoittaudu mukaan 29.10. mennessä!
Kaikki hevosetkin etsivät vielä hoitajiaan, joten mahtuisit hyvin mukaan!
Lisätietoa tallin sivuilta. http://www.minttukarkki-talli.webs.com .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1925142Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,364533Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699113171Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2633092Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1593012- 542568
- 271939
- 561903
- 841886
- 231825