ilman opittuja kaavoja. En kaipaa kynttiläillallisia, sun ei tarvii tuoda aamukahvia sänkyyn, eikä aukoa mulle ovia, kukistakaan en piittaa.Tahtoisin vain olla kanssasi ihan sellaisena, kuin oot..
Tietenkin, olis ihan kivaa, jos hieroisit vaikka joskus kipeitä hartioitani, tai muuten vain hellisit. En myöskään panisi vastaan, jos vaihtaisit autooni öljyt, ja kesärenkaat, ne on mulle vähän haastavia juttuja, sua kun on muutenkin kiva katella, kun teet jotai remppaa.
Ai nii, jos jollekin jäi epäselväksi, tää oli sitte (m)inulta ihanaiselleni.
Voisit olla kanssani
9
317
Vastaukset
- noeinytsentään :)
Nuo kaikki tekemiset saa rahalla. Ei me aikaa tuollaisiin kulutettaisi ollenkaan... :) Ottaisin tuosta vaan hellimisen ja hartioiden hieronnan. Muuten vaan oltais.
- Olijaksi tulija
Oleminen on mahtavaa, opettelen vasta. Kuinka paljon sitä tuleekaan stressattua tekemättömiä asioita, kun voisi vaan olla joskus.
- luonnollinennainen:)
:D Voisi olla jopa minulle.. Hauska!
Mutta vain - jos sä hoidat oman osuutesi;) - tohtoris mies
Enkö voisi soveltaa kaavojani kanssasi, olenhan arvostettu kemian tohtori.
- bilsaontärkeää
Minä olen bilsan ope. Luonnontieteet kohtaa.
- my dream
olis sellanen, että ois ihanaa, kokeilla tätä elämää, rakastuneena, eli tehä,ihan näitä normihommia, kuten ennenkin, mut ihan satavarmaa, samat asiat tuntuis ihan erilaiselle.
- oot kyl sellai
unelma, että annos sua,on ihan parasta, terveisin se puistokemisti, siitä aika läheltä sua.
- Ehkä mä voisin
sua joskus vähän rapsuttaa.
- rapsraps
Niin minäkin sinua, hieman korvantakaa ja jostakin muualtakin....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175093Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1352008
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481878Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117947Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654