Mukavaa kun olet palannut :) Mieheni on jo jatkanut matkaansa ja on jo kihlautunut uuden naisensa kanssa. Minun ja lapsien elämä on muodostunut hyväksi ja rikkaaksi. Uusia ihmissuhteita on myös muodostumassa :) Kiitos sinulle avusta jolla jaksoin läpi synken syksyn.
Parahin Keskiyö
2
73
Vastaukset
Hei
oikein ihanaa kuulla sinusta ja puksuttavasta energiastasi, jolla jaksat eteenpäin!
kuule, ei uusi kumppani ja kihlautuminen tarkoita vielä yhtään mitään.
tuo vain tarkoittaa sitä, että ei ollut aikaa nuolla ja parantaa haavoja, vaan että oli kova kiire näyttää maailmalle, kuin mahtava tyyppi sitä ollaankaan ja että kuinka helppoa kaikki on.
voin sanoa, että siinä jäi monta asiaa oppimatta.... ne opitaan sitten myöhemmin.
sinä pidät perheen pystyssä ja olet hyvä siinä. koita järjestää itsellesi aikaa tutustua uusiin ihmisiin, ja muista että lapset menevät aina ensin hämilleen uusista kasvoista.
hekin tarvitsevat aikaa.
ja oikein hyvää pääsiäistä sinne teille kaikille!!
t. Keskiyö- Vaikeaa :(
Kiitos taas vastauksestasi Keskiyö :) Haavat alkavat todellakin viimeinkin arpeutua ja elämä voittaa. Mietin vain uskaltaisinko antautua tälle uudelle suhteelle täysin rinnoin? Elävänä on kyllä mielessä karvaat kokemukset. Mies olisi kovinkin halukas vakavampaankin. Hyvää kevättä sinulle ja aurinkoa päiviisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361270
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34811Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46587- 14570
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27546Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä25531Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30516- 24491
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .15472Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver14471