Persut levittää valheita

valheidentori

Aivan niin PS-porukka levittää valheita kun eivät pysty politiikassa kilpailemaan tiedon ja taidon kanssa. Säälittävää.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rwghesghw

      sinä olet säälittävä kun ei ole perusteluja, on vain väite ja onhan ne saanut aikaan monia muutoksia. Sinä et vaan tajua itse mistään politiikasta mitään, luumiko se siellä piipertää joko narahit vaimollesi pettämisestä?

    • ValheenPaskanjälki

      4 tunnin työviikko mahdollistaa vinoilun ja kaikenlaisen peen jauhamisen ja haukkumisen.

    • Huippu osaamista

      Kotkan säälittävimmät puolueet ova DEMARI JA KOKOOMUS ym. he passittivat Perussuomalaiset rikoskuulusteluihin vaikka Perussuomalaiset puolustivat koaliitiota vastaan yksilönoikeuksien puolustamista.

      Kouvolan hallintooikeus totesi Perussupmalaisten osaamis kyvyn paremmaksi, kuin DEMARIEN JA KOKOOMUKSEN kunnallispolitiikassa. Hallinto oikeus kiitti Perussuomalaisia hyvästä kunnallishallinnon osaamiaseta suhteessa DEMAREIHI JA KOKOMUKSEEN.

      Siinä näitte mikä puolue on kuntahallinnon tuntemuksessa niskan paattä eli PERUSSUOMALAISET;

      Avauksesta huomataan ,että Demareilla ja Kokomuksella on näitä lässyttäjiä joilla ei ole minkään laista painoarvoa politiikassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      153
      2500
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      150
      2235
    3. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      55
      1973
    4. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1870
    5. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1354
    6. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      197
      1222
    7. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      1015
    8. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      191
      921
    9. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      323
      920
    10. Kaupungin yt

      Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l
      Äänekoski
      24
      684
    Aihe