Joko se on selvä?
Martinan ero
Stephenii
11465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ON SE!!!
Stefanilla on todistetusti toinen, jonka kanssa seurustelee vakavissaan. Kaupungilla siitä on tiedety jo jonkin aikaa, ne on kuvattukin jo yhdessä. Stefu viettää kaiken aikansa uuden naisensa kanssa. Tiedän.
Jätti viimein Martinan, vaikka Martina kirjottelee satuja blogiinsa siitä miten onnellinen on.
Se on täyttä valetta, kuten yleensäkin Martinan kirjoitukset, mielikuvitusta vaan!
Kauan se jaksoi maraa katellakin jo, harmi että mara kerkesi tekemään vanhanaikaset ja hankkiutua paksuksi.
Paksuksi tuleminen eri miesten kanssa onkin ainoa asia minkä osaa...tulee suoraan äidiltä tuo taito
No, uusimman blogin mukaan keskenmenon vaara onkin nyt mukana. Jo on kättärillä joutunu käymään...
Eikös maran pitäisi yksityisillä käydä, ja parhailla mahdollisilla asiantuntijoilla?
Stefu ei enää maksa niitä käyntejä.
Minä taas uskon että Martina ylipuhuu, tämä olisi varmasti noin kymmenes kerta, Stefanin jäämään vielä.
Riitoja riitoja toki, mutta ei Martinalla ole varaa menettää nyt Stefania, kun itse on raha-asiat aivan tuuliajolla eikä ole edes kämppää missä asua jos tuosta joutuu lähtemään. Tottakai ero tulee, se on selvä asia, on tullutkin jo monta kertaa, mutta uskon silti että Stefan, joka on aika lapsellinen ja ylipuhuttava tapaus, voi vielä jäädäkin.
En usko, että jättää sitä uuttansa, vaikuttaa niin rakastuneelta. Eikä edes välittänyt vaikka jengi otti kuvia.
Mutta antaako mara periksi sille että elää petettynä kun stefu juoksee muiden perässä...
No mitä se voi tehdä? Uhkailla,kiristää,hakata...? Ja Mara on itse moninkertainen pettäjä ja liittojen hajoittaja, että hyvä vaan!!! Ja S on tainnut löytää nyt ihan oikean kullan.
kyllä on