Ei se...

JYPPIII

neljäs sija niin huono oo... varsinkin kun on ansainnut sen!

4

185

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • psykolginen ajattelu

      itseasiassa ei, runkosarjan kutonen, lopussa nelonen. Älä ole jyppiläinen katkera, jospa oloasi helpottaisi mitali? Vaikka en usko että se poistaisi alemmuuskompleksiasi, tuottaisko edes mestaruus sitä, kuitenkin ensi vuonna jatkat samaa rataa.
      Toivotaan että joskus jyväskyläläisetkin tuntisivat itsensä muitten veroisiksi.

    • oikea JYPPIII

      Toi on taas tuo smurffiina keltaisessa mekosaan.Tämä tyyppi fanittaa jotain luuseri jengiä,jonka on Jyppi polkenut suohon joskus,nyt se smuffailee täälä left and right,kun ei pääse tappiosta yli.

      • aito JYPPIII

        Lopeta jo se apinointi. Itse apinoit täällä ihan up and down,ku et muutakaan keksi. Taidat itse snuffailla ja vähän sniffaillakin siinä ohessa. Oliko/onko sulla vaikea lapsuus?


    • töölönvesa

      pistesija 4 on narreille huippusaavutus miljoona miehillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      201
      10632
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      66
      2917
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2628
    4. 88
      2510
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      151
      2202
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      267
      2069
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1451
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1260
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      912
    Aihe