LEFFA EHDOTUKSIA !!!

rakastan kauhuleffoja , varsinkin sadistisia, sairaita, hulluja jne . haluaisin nähdä joidain elokuvia näistä aiheista tai jostain mielisairaista , tiedättekö te mitään ? esim viiltely, masennus jne elokuvat käy !!! :) kertokaa kaikki mikä tulee mieleen !

5

320

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hirmuinen

      No eikös Hostellit täyttäisi nuo kriteerit?

    • koitavaikkatuota
    • f23gt45hju6

      ..jos etsit tuollaisia, niin etsit elokuvia missä on ohjaajana Dario Argento, tai Lucio Fulci, mutta:

      Kuten pikkuveli sanoi että, näitä elokuvia ei ihan kyllä joo katsella sitten, voi edes katsoa, kuten tuossa stendhal syndromessa pussailee tyttöä työntämällä partakoneen terää sen kurkkuun pussatessa..

      Phenomena on sellainen aika joo hyvä, ja kannattaa ottaa nimenomaan tuolla nimellä että ei ole mikään leikattu paska kuten joku creepers vai mikä olikaan se leikattu.. Phenomena (uncut).

    • otis driftwood

      house of a 1000 corpses
      the devils rejects

      muuta et tarvii

    • haaaaahaaaaa

      Kato matchete se on paras kauhuleffa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2274
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      26
      1117
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      83
      998
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      922
    5. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      883
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      127
      867
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      783
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      769
    Aihe