Näkyykö SM-liigan pronssiottelu mistään?

Televisioidaanko SM-liigan pronssimatsia missään kanavalla? Nelonen Pro, joku muu?
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pe 12.4.2013 klo 18.00 Pronssiottelu PRO 2

Äänestä

JIM Pe 12.4.2013 22.00 SM-liigan pronssiottelu.

Tässä vaiheessa tieto on toki vanha.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lätkäfani kirjoitti:

Televisioidaanko SM-liigan pronssimatsia missään kanavalla? Nelonen Pro, joku muu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu