Pitääkö paikkansa?

Että keskustapuolue olisi lopettamassa Eestissä, johtopoliitikot ovat luovuttaneet joukolla.
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin ne huhisevat, niin ja sitä, että Väyrysestä tulee puolueenpuheenjohtaja täällä meillä.

Äänestä

Loppuaan kohti se kepu meilläkin onneksi menee.Saadaan vihdoin demokratia kepun hirmuvallan loppuessa.Aloitetaanpa Iisalmessakin kunnallisvaaleista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastausta vailla. kirjoitti:

Että keskustapuolue olisi lopettamassa Eestissä, johtopoliitikot ovat luovuttaneet joukolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu