Heips, kertokaahan tietämättömälle, että miten niitä geishapalloja oikeen käytetään, siis laitetaanko ne vaan molemmat pimppiin ja annetaan olla siellä, vai pitääkö tehdä jotain?
Kauanko pidätte niitä yleensä sisällä?Koko päivän vai..? Auttakaa pliis, haluaisin omat kuulanikin käyttöön! :)
Kauanko pidätte niitä yleensä sisällä?Koko päivän vai..? Auttakaa pliis, haluaisin omat kuulanikin käyttöön! :)
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miksi ihmiset ei osaa etsiä noista aikaisemmista viesteistä vastauksia, vaan aina pitää aloittaa uusi ketju samoista aiheista.
Pikkasen omatoimisuutta odottaisi jos joku tieto kiinnostaa saada.
Sullot kuulat vain pilluusi ja annat olla siellä. Etenkin kävely ja juoksu kuulat vitussa tekee gutaa.
en tiiä olenko sievistelijä
- mutta vähän siivompaa kielta voisit käyttää siitä värkistä mistä itsekin aikoinaan maailmaan tulla tupsahdit! Eli pimpsasta, pimpasta jne. Ei v.tusta... Kamalalta kuulostaa tuollainen!!!
Minulla on nämä narulliset 2:n pallon kuulat. Laitan ne vaan liukastettuna, ja "esilämmitettynä" emättimeen. Annan vaan olla siellä tunnin pari riippuen tilanteesta. Joskus kun istun, niin puristelen palloja emätinlihaksilla, muutoin ei tule tehtyä sen kummempaa.
Tosiaan auttavat jumpassa ihan tälleen. Kokemusta vasta 4kk, mutta homma jatkuu.