Vittumainen entinen ystäväni käy nukkumaan joka päivä klo 20.00
EIKÖ TÄMÄ OLE AIKA MAHDOTON YHTÄLÖ?
Kuka hänet voisi kohdata, jos nukkuu näin varhain.
Jää takuuvarmasti ilman pillua. Se on sääli, sillä hän on jo 39-vuotias ja
yhä NEITSYT.
EIKÖ TÄMÄ OLE AIKA MAHDOTON YHTÄLÖ?
Kuka hänet voisi kohdata, jos nukkuu näin varhain.
Jää takuuvarmasti ilman pillua. Se on sääli, sillä hän on jo 39-vuotias ja
yhä NEITSYT.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No oletko itse sitten joku 18v tumpelo jos 39v on sinun mielestäsi niiiin vanha eikä ole edes neitsyt? Eihän se ole vielä viisikymppinen eikä viisikymppinen ole ikäloppu vaan käytännössä 50% elämäänsä elänyt ihminen, jolla on mahikset elää 100 vuotiaaksi tai sen alle, emmekä kukaan tiedä minkä verran sen alle.
Ja eikös se ole yksityisasia jos on neitsyt?
Samoin se että käy nukkumaan klo 20.00 ?
Et taida kovin hyvä ystävä olla kun puhut pskaa toisen selän takana tuolla tavalla.
kaada jo se k*si päästäsi. Olet vielä kakara ystävääsi verrattuna etkä todellakaan voi tietää onko hän neitsyt! Sen sijaan yleensä jokainen aikuinen olettaa ettei sinun pientä v*ttuasi ole mikään muu päässyt vielä koskettamaan kuin sinun oma sormesi. Oletan sinun olevan 18v koska olet aikuistumispalstalla.
^
Hyvä kommentti.
Kuule ite olisin huolissani sinusta itsestäsi ku kusta taitaa olla päässä enemmän kuin rakossa ja haujut kavereita tollain.
Aito kunnon mies uskaltaa käydä keskellä päivää viikon loppuisi tai kesäisin naisissa ja pitää omat sänkyhommansa omana tietonaan.
Kasva nyt vähä!!!
Kyllä nukkumaan saa mennä tasan siihen aikaan kun huvittaa. Paitsi ehkä kesken töiden/koulupäivän.
nukkumaan meneminen silloin kun nukuttaa, on tervettä. jokainen saa nukkua tasan silloin kun nukuttaa!
Eikö se ole ihan sama millon menee nukkumaan. Jos väsyttää klo 20.00 niin menee nukkumaan sillon, jos väsyttää klo 03.00 menee nukkumaan sillon. Asiahan ei sinänsä kuulu sinulle millään lailla.
Ja jokainen pitää neitsyytensä niin kauan kun siltä tuntuu. Ite aattelin pidättäytyä avioliittoon asti meninpä naimisii 20- tai 40-vuotiaana. Jonku näkökulmasta tämä mentaliteetti on säälittävää minun näkökulmasta se on itsensä kunnioittamista ja arvoistaan kiinni pitämistä toisin ku itsensä jakeleminen pitkin kyliä koska "kaikki muutki on jo menettäny neitsyytensä". Ajattele joskus laatikon ulkopuolelta, hyppää pois oravanpyörästä ja älä oo lammas.
Olet säälittävä, kiitoshei.
Kuule ite olisin huolissani sinusta itsestäsi ku kusta taitaa olla päässä enemmän kuin rakossa ja haukut kavereita tollain.