Olen tosi vaikea

En edes koskaan laukea

Vain joskus :-(
3200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä varmasti kädellä tehtynä laukeet...:)

Äänestä

Voi vitsi !! Sopisit mulle hyvin !!!!!! Tollasta saa ettiä ! Aina joutunu kuulee sitä vikinää ja volinaa et älä älä tuun ihan just ,nonii. kiva kiitti heippa.

Äänestä

Mitään vikinää en kuuntele. Tavalla tai toisella ja homma on klaari. )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


On se niin vaikea kirjoitti:

En edes koskaan laukea

Vain joskus :-(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu