Itselläni on palava halu imee ja nuolla naisen lakattuja varpaita ,mutta olen siinä tarkka että ne on oltava pienet ja kauniin malliset kynnet samoin kuin nilkkakin .
Harvalla naisella vain on todella kauniit varpaat jotka sytyttää.
Harvalla naisella vain on todella kauniit varpaat jotka sytyttää.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Joo,sama juttu naisten lakatut varpaat ja hiestä kosteat,tuoksuvat ja maistuvat ihanalle,naiselle nam. Sytyttää
Olet näköjään perehtynyt tähän asiaan. Itselläni on 36 jalka ja pienet varpit lakattuna läpi vuoden niin mulle on joskus kanssa mies sanonut varpaitani söpöiksi myöt työkaverit kanssa sanovat et mikäs sun on lakkailla kun on kauniit varpaat. Olen katsellut joskus kesäisin naisten jalkoja niin monilla on huonosti hoidetut jalat tai rumat varpaat niin kai me sirovarpaiset olemme sitten teidän feet loverien unelmia.
Kauniita varpaita sinulle kesällä
Joo nättejä varpaita on kiva katsella ja jokainen itse tietää kannattaako niitä korostaa ja nättejä tulisi korostaa,fiksaamalla,lakkaamalla tuomalla esille ja mahtava kun talvellakin nähdään vaivaa,pitämällä huolta varpaista,jaloista. Näin feet Loverina sanoisin että on mielenkiintoista tehdä naiselle varpaiden kynsien fiksausta yms.kivaa (luomuna) siis ei tarvitse pestä ennen fiksausta.Varvas tytölle oot asian ytimessä hyvä! Aasin siltana jatkaisin että naisten varpaat stayupp:ssa sukkahousissa yms. Läpinäkyvissä laadukkaissa makes me hard.tulis jo kesä -kuuma