ikäraja emmaan,tärkeetä!

eikö emmassa oo ti ja to siideri ja kalja euron??
ja onko sinne viikolla ikäraja 18?
veeloppuna ilmeisesti 21...
3467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

emman euron illoissa kaljan ja siiderin seassa on vettä. huomattavasti.

sinne vaan sitten ryypiskelemään halvalla.

Äänestä
  • se on kuule aika mahdotonta laittaa kaljatankkiin vettä.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nana kirjoitti:

eikö emmassa oo ti ja to siideri ja kalja euron??
ja onko sinne viikolla ikäraja 18?
veeloppuna ilmeisesti 21...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu