Katsot mua,

katson sua

Sun lähelles mä tahdon..
Sun kosketusta ja lämpöä ikävöin.

Jos vielä olis meille mahdollisuus,

Mmmmm,

Syliisi uppotuisin, suutelisin kiihkeästi ikävässäni,
hellisin, hyväilisin...
Sun ruutupaidan napit avaisin,
ihanaa vartaloasi tunnestelisin.

Sä mun kädet paidan alle laittaisit,
hyväilisit sun pehmeällä kosketuksella,
tissejä hieroisit, rintaliiviit avaist...

Sylissäs tuntisin sun kovettuneen kikkelin housuissas,
suutelisin lujemmin, kiihkeämmin.
Ja kättäni alaspäin hellästi työntäisin, vyösi avaisin...
Tykkäisit, tietäsin.. jatkaisin

Sä mun paidan riisuisit,
tissin suuhus laittaisit, imisit, nuolisit...
Mä sun kikkeliin koskisin, housujen alta sen löytäisin,
sitä hyväilisin, hellästi runkkaisin, nauttisin.
mmmm, yam

Sä mun farkut avaisit,
mun tiukkaan kiihottuneessen pimppiin koskisit
aaaahhhh, pehmeellä otteella mua hyväilisit...

Huohottaisin, sun kosketukseta ja läheisyydestä nauttisin
pimppi kosteena
sun kalu kovana
Sua haluaisin.. sä sun munaas mun suloiseen lämpimään pimppiin haluaisit niin kovasti upottaa, kyytiä antaa..edestä, takaa, sivulta....

16

950

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Isabellamacaroni

      Sulla on tuhma tarina :)

      Mut joo mun "intohimo, kuten sen itse koen" versio ois tämä, olen nainen :)

      Sinä upea mies katselet minua aina niin pitkään ja silmäsi loimuavat. Joskus salaa katsot kun kumarrun ja kasvoillasi on hymy.. Et voi olla katsomatta, mutta en minäkään. Kaikki tietävät jo jutustamme, nyt voimme olla vapaasti, miksi enää välittäisimme.. Nyt voimme tehdä sen mitä olemme toivoneet!

      Sinä tulisit ja ilman sanoja ottaisit kädestäni kiinni. Tarttuisin kädestäsi kovaa kiinni. Sinun kätesi lipuisivat selkääni, hyväilisivät lanteitani. Suutelisimme intohimoisesti, nythän saaimme sen mitä kummatkin olemme halunnee niin pitkään!

      ! Hyväilisin sinun kasvojasi, tarraisin kovemmin kiinni sinusta. Suutelet minua ja maistan kuinka sinä maistut makealle, hieman kahvin ja mintun sekoitukselle.
      Asetat minut pöydälle, hellästi avaat nappini paidastani ja katselet kaikkea, mikä paljastuu. Silmissäsi on sama hehku, mutta nyt syvempänä kuin koskaan. Minä rakastan aurinkoisia silmiäsi, ne ovat kauniit ja helläkatseiset, hyvin tummat.

      Suutelet kaulaani, alempaa, kaikkialta. Sänkesi kutittaa ja polttaa. Onnen huumassa katson sinua, juuri sinun kanssasi tässä haluan olla, vain sinun! Vartaloni aistii sinun lämpimänä hehkuvan miehisyytesi ja reagoin puristautumalla lähemmäs sinua.

      Riisut minut ja otat malttamattomasti omat vaatteesi pois kiskoen kiireesti niitä. Tartut minuun puristaen. Se sattuu, mutta rakastan sitä, käsiäai vartalollani, kaikkialla vartalollani. Hengitän syvään ja voihkin, sinä katsot minua yhä tummenevilla silmilläsi.. Suudellessani sinun suutasi huomaan että olet siellä, missä sinun kuuluu olla...
      ...minussa..
      ..aih..

    • minna minna

      minna, olet hutsujen hutsuuuu!!!! Sen tietää jo koko kylääääää!!!

      • Justjust

        "Minna" ei kyllä puhu pimpistä ja kikkelistä :DD
        eikä yleensäkään mitään härskejä, jos tarkotat häntä "höpöttäjää" näillä palstoilla. Minnaa ei paljoa kylillä näe, mutta mistäs sitä tietää, mitä kautta nämä "hutsuttelu" juorut kulkee. Kysy Minnalta, jos uskot tietäväsi kuka hän on.


      • justjust
        Justjust kirjoitti:

        "Minna" ei kyllä puhu pimpistä ja kikkelistä :DD
        eikä yleensäkään mitään härskejä, jos tarkotat häntä "höpöttäjää" näillä palstoilla. Minnaa ei paljoa kylillä näe, mutta mistäs sitä tietää, mitä kautta nämä "hutsuttelu" juorut kulkee. Kysy Minnalta, jos uskot tietäväsi kuka hän on.

        Vaikkas, voi olla että näiden palstojen "MInna" on nykyisin eri kuin ennen. Eli voi ollakin aloittaja... Jos on, ei käsittääkseni ole hutsu. Mututuntumaa kyllä tämäkin... Kannattaa kysyä kasvotusten.


      • jepjep
        justjust kirjoitti:

        Vaikkas, voi olla että näiden palstojen "MInna" on nykyisin eri kuin ennen. Eli voi ollakin aloittaja... Jos on, ei käsittääkseni ole hutsu. Mututuntumaa kyllä tämäkin... Kannattaa kysyä kasvotusten.

        Jonkun täytyy olla todella kade =)


      • identtiteettivarasko
        jepjep kirjoitti:

        Jonkun täytyy olla todella kade =)

        Oukei :D Luulin eri henkilöksi. En kadehtinut enkä edelleenkään.


    • liian ronskii settii

      Kauuheeta,siis aivan kauuheta :)

    • tuo sana hutsu

      kuullostaa joltain afrikkalaiselta heimoyhteisöltä

    • jänskä juttu

      1. kosketuksella
      2. koskisit
      3. kosketuksesta

      Onks sul joku kosketuksen tarve tai jotain ?

      • katson sua

        ON!!!

        Ja vain häneltä...


      • jänskä juttu
        katson sua kirjoitti:

        ON!!!

        Ja vain häneltä...

        uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... mikset sitten tee asialle mitään ?
        mikä hänestä sitten tekee niin erityisen onhan siellä muitakin miehiä varmaan


      • katson sua
        jänskä juttu kirjoitti:

        uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... mikset sitten tee asialle mitään ?
        mikä hänestä sitten tekee niin erityisen onhan siellä muitakin miehiä varmaan

        Tiedän, pitää unohaa hänet...

        Kyllä mä kosketusta otan vastaan joltain muulta mieheltä, jos sellainen ihana vastaan kävelee :P (ja ettei tarvitse roikkua täällä intohimoaan ja tunteitaan kirjottaen ;))


    • jänskä juttu

      4. kosketusta

      Sori jäi huomioimatta

    • jänskä juttu

      5. kosketukseta


      Wautsi wau ! olet siis vailla kosketusta ? tämä käy selväksi.

    • Pili

      kovana kun tätä luin, jamjamnam! Oishan se nyt ihan mahtavaa painaa kohtuu pakus kalu naisen sisään. Silleen sylikkäin seisovilteen syvälle. Hellin ja kiimasin ottein. Tehä se satakertaa yön aikana ja kaikin mahdollsin asennoin.. vaikka viagran voimalla.

    • ....................

      Oikeesti oikean ihmisen kirjoittama kuuma teksti on sata kertaa kiihottavampaa, kuin yksikään teeskennelty pornopätkä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
      Maailman menoa
      16
      5028
    2. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      143
      3675
    3. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      91
      2266
    4. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      135
      1947
    5. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      142
      1913
    6. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      47
      1836
    7. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1590
    8. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1435
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      55
      1236
    10. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      164
      1175
    Aihe