Itse kaipaan erästä, joka muutti vähän aikaa sitten kauas täältä. Eikä siitä mitään olisi tullut kun mieskin minulla on. En vain unohda tätä J-miestä. Tuskinpa hän täältäkään löytyy. Jos olet täällä niin kertoisit edes. Sinusta kun ei löydy edes mistään mitään tietoa, kaiken olen yrittänyt. Voitaisiin puhua asiat selviksi. En kuitenkaan kehtaisi omaa miestänikään jättää kun häntä rakastan. En tiedä mitä tehdä.
Kaikki J-miesten kaipaajat ja J-miehet tänne!
2
104
Vastaukset
- j
Minne kauas se kaipaamasi j mies muutti ?
Ja miksi ihmeessä sinulla on toinen mies kerran kuitenkin kaipaat sitä j miestä ?- *N29*
Hän muutti ruotsiin työn perässä. Oli ennen samalla työpaikalla kanssani. Tämä toinen mies on ollut minulla jo pari vuotta, mutta tämän J-miehen kanssa minulla oli sitä mitä oikeasti halusin. Hän oli niin erilainen, kuin luotu minulle. Oikeastaan täysin mieheni vastakohta. Kun tietäisin edes osoitteen niin varmasti lähtisin käymään hänen luonaan. Numeroakaan minulla ei enää ole, enkä tiedä miten sitä etsiä kun siellä asuu. Numero jonka häneltä sain oli nimittäin hänen työnumeronsa. Kaipa tämä jäi sitten tähän, eikä asialle voi mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1382081
- 1211435
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3331213Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401180IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31151Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni631142- 1411119
- 491089
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470957Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98945