180000 MAMUA odottaa rahaa ja ruokaa

joka kuukausi vastikkeetta jo 20 vuotta !!
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

46000 persua roikkuu Kelalla ja sossussa jatkuvasti! Näin on ollut jo 25 vuotta. Edes peruskoulun käyminen loppuun ei kaikkia kiinnosta. Netissä mölinä ja päihteet täyttävät elämän ja rahaa nostetaan ihan vastiikkeetta.

Äänestä
  • Mites te persspojjaat selvisitte noin niin kuin henkisesti siitä kun uimahalliin laitettiin verhot mamutyttöjen uintivuoron ajaksi? Vieläkö ottaa lujille?

    Äänestä

  • Mamuja 3 kertaa enemmän

    Äänestä

Menkää töihin ja maksakaa veronne niin MAMUT saa rahansa ja yhteiskuntarauha säilyy. Muuten MAMUT ryhtyy kapinaan, Suomalaiset nyt joukolla työtä tekemään niin saadaan makaaville MAMUILLE ruokaa ja rahaa lähetettäväksi terroristijärjestöille.

Äänestä

Valtio otta lainaa saadakseen naudanlihaa tolle populaatiolle, 5 % korolla.

Äänestä

Persuillahan ei tietenkään rahaa koskaan olekkaan! Heitä kiinnostaakin enemmän hihamerkit, mamujen ampumismitalit!

Äänestä

Mamut tarvitsee naudanlihaa ne ei voi syödä sian lihaa, Suomessa ei riitä naudan liha vaan Mamuille tuodaan ulkomailta velaksi ruokaa joka päivä.

Menkää töihin, että mamut saa nukkua päivät ja purra KHATTIA yöt.

Äänestä

Mamu mamu mitä se tarkoittaa?

Äänestä

Suomalaiset ovat niin hölmljä, joten ottakoot velkaa ja maksakoot loisien elämän.

Äänestä
  • Kokoomuksen herrojen bisnekset.

    Suomen talous ei kestä, että rakennamme asunnot 50 000 mitkä tulevat kaiken lisäksi elämään siivellämme.

    No, hajoita ja hallitse on Niinistön ja Kataisen motto, näiden kerjäläisvaltiomme suurten johtajien. Kyllä hävettä olla suomalainen, kun nämä selkärangattomat johtaa Suomea.

    Eikö niillä ole edes yhtään suomalaista sukulaista, joka kertoisi minkä karhunpalveluksen he oikeasti tekevät tällä maalle?

    Äänestä

pelkästää kielen opettaminen 180000 mamulle, 30 mamun luokissa vaatisi 5000 uutta opettajaa.

Äänestä

Perussuomalaisten vastustajat haluaa lisää mamuja Suomeen ! En ymmärrä mistä elättäjät ?

Äänestä

Kaikki mamut vaan pihalle Suomesta samantien ja rajat kiinni eikä takasin ole tulemista!

Äänestä

Mamu haukkuu tv 1 streamissa Helena Erosta

Äänestä

Hommatkaa sossun puolesta mamuille raiskattavat lapset. Niin ei tartte muiden pelätä.

Äänestä

Ja ne lisääntyy vauhdilla

Äänestä

Tätä menoa saadaan maksaa vielä seuraavat 20 vuotta.

Äänestä

kaikkea saa mitä mamu haluaa.

Äänestä

Tottakai Suomalaiset maksaa

Äänestä

Persut maksaa hahhahhhahhhahhhah

Äänestä

Rahaa ja raiskauksia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sillai kirjoitti:

joka kuukausi vastikkeetta jo 20 vuotta !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu