Perussuomalaiset saa satojentuhansien

ilmaiset mainokset tänään median päätähti JAMES !!!! Asia itikan paska.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pakko tunnustaa persut teki " itikan paskasta " kaikki tiedotusvälineet toitottaa nyt persuja. Kyllä on mediassa sokeita noviiseja. Ei vasureita näy vaikka kaurismäki anto tappotuomion kaikille 1 %.

Äänestä

Heti kun tieto tuli julki ajoitus viiden uutisiin siitä koko ilta ja huomisen lehdet. Todella laskelmoitu kaikilla oli hymy korvissa media on juoksupoika.

Äänestä

No johan oli taas hienoa mainosta, mitenkä monta ääntä taas tuollakin hävisi.

Äänestä

Kannatus kasvaa niin se vaan on. Asiaa vatvotaan niin kauan , että James sankari.

Hakkaraisen ja Halla-ahon kannatus vain kasvanut " Suomalainen myötätunto "

Teuvo kaikkien kaveri !!!

Äänestä

Kansanedustaja James Hirvisaaren (ps.) avustaja Helena Eronen jatkaa työssään. Uusi Suomi tavoitti Erosen tiistaina sen jälkeen, kun perussuomalaisten eduskuntaryhmä päätti erottaa Hirvisaaren ryhmästä viideksi kuukaudeksi.

- Jatkan tässä työssä. Ja piste, Eronen sanoo.

Päätös jatkamisesta syntyi Erosen mukaan James Hirvisaaren kanssa käydyn keskustelun jälkeen. Tänään esitettyyn vihjaukseen Erosen oman kirjoituksen laittomuudesta hän vastaa huvittuneena.

- Voin syytellä itseäni, mutta olen erittäin ylpeä siitä, että James on noin rohkea. Hän tekee sen, minkä kokee oikeaksi, Eronen sanoo Uudelle Suomelle.

Äänestä
  • Hirnusaaren olisi ehkä parempi tuntea vähemmän sekä ajatella enemmän. Valitettavasti siitä ajattelukyvystä ei ole näyttöä. Ja näköjään sitten vielä hirttää itsensä tähän toiseen Hellu-onnettomaan.

    Ja kumpikaan einäköjään vieläkään tajnua miten tuli lyötyä käsi paskaan ja kyynerpäätä myöten. Tuoksu taisi vaan olla liian kutsuva.

    No jaa syksyllä tämäkin Don Quijote jatkaa Sancho Panchansa kanssa joidenkin epätoivoksi ja eräiden riemuksi.

    Äänestä

Persut eivät Jytkyttäneet eduskuntaan hoitamaan maan asioita, vaan täyttämään pohjattomat säkkinsä miljoonilla ja jauhamaan baskaa. Tuliko tämä sinulle yllätyksenä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hohrea vimo kirjoitti:

ilmaiset mainokset tänään median päätähti JAMES !!!! Asia itikan paska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu