Harrastatko peräruiskeita? Kuinka usein, millä välineellä ja miten isolla nestemäärällä?
Suolihuuhtelu
EnemaM35
4621
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen harrastellut suolihuuhtelua siis silloin tällöin. Ei mitään ihmeellisiä määriä, pari litraa käden lämpöistä vettä pyllyyn riittää. Apteekista saa välineitä ja kyllä kai suihkuletkukin käy tähän tarpeseen.
Kyllähän sitä tulee harrastettua silloin tällöin,yleensä ennen kun emäntä alkaa fistata mua.Haluan että operaation onnistuu siten mukavasti et molemmat nauttivat ja emännän kumihanskat pysyy puhtaana,tietty liukkarista ovat märkinä mut se vaan kiihottaa mielestäni:)Huuhtelussa käytän ihan vaan suihkun letkua,yleensä täytän suolen muutamankerran tai niin kauan ku tavaraa riittää.Itseäni ei niin kiinnostaisi toi huuhtelun tekeminen,mut sen fistauksen takia olen aina valmis kyl tekemään sen.
huuhtelen itseni 3 kertaa viikossa sillä on kivempi antaa omalle kullalle pepaa kun ei oo ylimääräistä tavaraa suolessa
Kolmisen kertaa viikossa. Seksiliikkeestä tilattu suolihuuhtelupussi hanalla, noin 1,5-2 litraa hitaasti suoleen.. tuntuu kivalta ja ottaa eteen.