Playoffs finaalit pelataan Päijänteen ympärillä ja jotkut hehkuttaa jotain säälittävää SM-Liigan pronssiottelua, hah hah!!!
Eix jo syxsyllä ollu selvää että ei tällä kaudella SM-Liigan pronnsilla ole mitään arvoa. Toistan, EI mitään arvoa. Kyllähän jääkiekkoa tuntevat tietää että SM-Liigan finaalit on kauden huipputapaus.
Tällaiset pronssiottelut on vaan pakko pelata pois.
ketä pronssiottelu kiinnostaa???
hah hah hah hyde
2
92
Vastaukset
- pistesiat
Totta ifk ehdotti jo kauan sitten että 3 sian voisi antaa suoraan,sarjassa
paremmin siottuneelle no ifk onkin munakas porukka.- Jokerittttt
sika? Miksi sika? Ei keväällä mitään sikoja anneta. Tai no joo,jos joku pelaa sikaa, tai sikana. Kolmas sija sensijaan voitaisiin antaa runkosarjassa paremmin sijoittuneelle. Kiinnostus pronssiotteluun on vain faneilla, joita näyttää olevan paikalla kuitenkin kohtuullisen runsaasti.
lipputuloja tuosta nyt ainakin tulee, tyhjää parempi sekin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561232
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.941226Tämän päivän puukotusuutinen
Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.171060- 18925
Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet45813Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne114794Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n64742- 14730
- 38629
YT skoda Transtech
Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..72613