Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kiihottaako

Naiset jotka olette tekemises ryhmäseksin tai
haaveilleet ryhmäseksistä.
Niin onks / olisko teistä kiihottavaa kun puolisonne on vaikka suuseksissä toisen naisen kanssa.
Sanotaanhan että jotku miehet saa nautinnon kun
näkee puolison rakastelevan toisen miehn kaa.
Tai sit miehet onko poulisonne puhunut jälkeenpäin
jotain tilanteesta tai oletteko keskustelleet asiasta vaika fantasia asteella.
95719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vaimo ja minä ollaan edetty tässä ryhmäseksi
kokeilun aikeissa siihen keskusteluis.
Miten reakoisimme kun näkee toisen naivan toista.
Meistä ainakin ryhmäseksi kokeilu saa alkunsa
siitä kun molemmat haluu katsoa toisen parin
rakastelua, se on ainakin sitä mitä me haettais.

Äänestä

Meillä mies pääsi jo katselemaan kun ratsastin vieraalla miehellä. Nyt mä odottelen, että pääsisin katselemaan kuinka hän nai vierasta naista, wau!

Äänestä
  • Hmm... jännittää ..... niin vietävsti.....
    Haluttaisssssss silti.....ymmärsitkö.....
    varmaan....

    Äänestä

  • Ansku kirjoitti:

    Hmm... jännittää ..... niin vietävsti.....
    Haluttaisssssss silti.....ymmärsitkö.....
    varmaan....

    ... sama juttu, välillä... ei kiirettä... on aikaa... ehkä vielä jonain päivänä... terkkuja I:lle!

    Äänestä

Me ollaan haaveiltu siitä kolmannesta pyörästä eli naisesta...minulle kävisi kyllä parihässäkkäkin jossa seurattais toista paria tai vaikka vaihdettaiskin. Mies ei oikein vielä lämmennyt sille ajatukselle. On vaan vaikea löytää naista seuraksi, joka kiinnostaisi minua ja jolla ei olisi taustalla taas sitä omaa miestä joka haluaisi sen oman kolmannen pyörän! Eli saattaa käydä niin että koko fantasia kaatuu. Tai sitten nautiskelen joskus vain kaksin jonkun naisen kanssa. Itse uskoisin nauttivani ilman mustasukkaisuutta siitä että mieheni rakastelisi toista- minähän rakastan häntä, soisin sen nautinnon, se olisi kuin lahja minulta hänelle:=)
Mutta...mistä löytyy se mukava nainen upealle parille seuraksi:=))??

Äänestä
  • Me olemme halukkaita kokemaan parinvaihtoa mutta olemme kokemattomia ja täten haluaisimme edetä hitaasti. Ensin tavattaisiin ilman seksiä ja ilman
    odotuksia.

    Äänestä

  • "Itse uskoisin nauttivani ilman mustasukkaisuutta siitä että mieheni rakastelisi toista- minähän rakastan häntä, soisin sen nautinnon"

    Juuri näin ajattelee kypsä ihminen! Kunpa kaikki osaisi ajtella näin, niin olisi vähemmän mustasukkaisuutta, avioeroja ja enemmän nautintoa elämästä...

    Kunpa itse omaisin tuollaisen naisen!!

    Äänestä

mä ainakin kiihotuin jo siitä kun sain katsoa silloista poikakaveriani suutelemassa parasta kaveriani.käskin itse heidän tehdä niin ja parhaan kaverin voisin kyllä joskus pyytää mukaankin seksileikkeihini,olis sitä kiva kokeilla.ainakin sais läheltä kattoo nussimist,mitä on niin ihana katsoa.

Äänestä

Meillä ainakin ryhmäkokeilut ja seksi vieraan kanssa vaan paransi jo entisestään hyvää seksielämää. Mahtava katsoa, kun oma rakas imee vierasta :) Olis toki kiva saada panna jonkun alottelevan pariskunnan kanssa samassa huoneessa, sellainenkin kyllä käy. Onko innokkaita?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ansku kirjoitti:

Naiset jotka olette tekemises ryhmäseksin tai
haaveilleet ryhmäseksistä.
Niin onks / olisko teistä kiihottavaa kun puolisonne on vaikka suuseksissä toisen naisen kanssa.
Sanotaanhan että jotku miehet saa nautinnon kun
näkee puolison rakastelevan toisen miehn kaa.
Tai sit miehet onko poulisonne puhunut jälkeenpäin
jotain tilanteesta tai oletteko keskustelleet asiasta vaika fantasia asteella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu