hei. halutaan tietää että mikä on se juttu, joka kiihottaa kun vaimo on saanut vierast a miestä ja oma mies pääsee jälkkäreille? eli mikä kiihottaa hetero-miestä toisen miehen sperma v*tulla tai naamalla?paras kohtaushan poke leffoissakin on se kohtaus kun nainen saa lastit päälleensä, ihmetelty yhdessä vaimoni kanssa miksi se kiihottaa?ja kun se on vielä niin yleistä..
Vastaukset 22
- Jälkkärit....
Jotenkin se on todella rivoa kun on todisteet että vaimoa tosissaan naitu vieraalla munalla kun spermat on sisässä. Lisäksi ne spermat tuo semmosta jännää liukkautta kun vaimolla on aika tiukka pimpero.
Ja kiihottaahan tuo vaimoakin saada useamman miehen satsit sisään ja ei tommosta ole kahteenkymmeneen vuoteen tapahtunut kuin kymmenisen kertaa koska vaimo kattoo vähän että kelle antautuu. Munaa se sais varmaan niin paljon ettei kävelemään pysys koska on aika kaunis ja ehdotuksia tulee vaikka minäkin olisin paikalla.
Kaikki vieraat on ollut muuten varattuja ukkomiehiä.
1 mies on saanu touhuttua orgasmin vaimolle joten itse olen sitten hoitanut vaimolle orgut kun ei ne vaan osaa.
Spermat roiskitaan pimppaa, ei naamalle tai mahalle. 1 halus roiskia mahalle ja oli suuri pettymys molemmille kun vaimo tuli kotiin ja spermat ei ollutkaan pimperossa. - Vieraita
Mun ukkoo ei kiinnosta vaikka olen nuorten poikien kimpassa naitavana. Kotona pääsis tosi liukkaalle, annan sitten valua lakanoille kuuden pojan spermat ja sitä riittää lakanoille asti.
- 1+29
Olen minäkin ihmetellyt, mikä siinä kiihottaa. Mutta niin vain kiihottaa. Ehkä siihen liittyvä täydellinen nöyryytys ja alistuminen.
- Liukastelija
Kyllä se on se liukkaus...
- liukastelija myös!
Joo kyllähän se liukastelu on tietenkin se juttu, mutta meillä se on yhteinen seikkailu! Mahtavinta on se valmistelu ja se kutkuttava tunne, että kohta rakas vaimoni ja niin seksikäs, saa vierasta! Sitten puhelin pirahtaa ja vaimo ilmoittaa, nyt voit tulla, se lähti!
Sisään päästyäni, näky on super kiihottava, kun näen sukkien yläosissa märkiä tahroja! Nyt pääsen liukkaille, se vaan on niin kiihottavaa meille molemmille!- Ihanaa ihanaa !
Avarakatseisena miehenä hyväksyisin myös vastaavan toiminnan, ensin pitäisi löytää halukas nainen itselle joka valmis kyseiseen leikkiin . Siis nainen 50v.
- käykö
liukastelija myös..mistpäin olette?tulisin mielelläni antamaan vaimolle kieltä ja paksua kalua..saat nuolla spermani pois pillusta
- tahtoo mukaan
käykö kirjoitti:
liukastelija myös..mistpäin olette?tulisin mielelläni antamaan vaimolle kieltä ja paksua kalua..saat nuolla spermani pois pillusta
Sama täällä.. Länsi-Suomesta löytyy innokas ja molemmista päistä terve kimppailija...
- Kokenut työmies
Onhan se aivan vitun kiihottavaa, paljon parempaa kuin parisuhde seksi, joka tylsistyy vääjäämättä ennen pitkää. Kyllä väljehtynyt parisuhdekin alkaa toimia uudestaan kun vaimoa nussii välillä joku muu ja sitten kun vaimotule kotiin ja heittä pikkarit jo ovella pois... Se vaan räjäyttää tajunna eläimellisyydessään.. Mutta niinhän ne lähimmät sukulaisemmekin tekevät, kuksivat kaikki keskenään ja meillä on olematon geneetinen ero 1,6% joten se nyt vaan on jokaisella meissä geeneissä.
- parisp
Meillä se menee siihen että molempia kiihottaa miestä se kun saa katsoa miten vaimo antaa vieraille ja vaimosta se kun näkee miten mies jännittää lihaksensa ennen orgasmia.
Myöskin se loppu kohokohta on se kun vaimo tavallaan alistuu ottamaan miehensä peniksen suuhun joka on muitten miesten spermas, hänestä se on alistumista kun on ensin nauttinut vieraista miehistä miehensä katsoessa ja haluaa antaa miehen laueta suuhun. - kiimaista
onhan se kiimaista antaa vaimolle suuhun ja samalla katsoa kun vieras nai takaapäin vaimoa...
- jep69
Meillä on suunniteltu ottaa vieras mies kolmanneksi,vaimokin innostunut ajatuksesta saada vierasta samalla kun ottaisi suuhun minulta.Ajatus vieraasta spermasta vaimon pillussa ja kasvoilla vaan kiihottaa...
- mielelläni
"Brunox" jos sopii niin mielelläni tulen luoksenne ja antamaan vaimollesi kielihoitoa ja kunnon kyytiä paksulla kokeneella kalulla jos et ole mustis ja voisin olla kuka vaan!! laitan meiliä
- spermailua
Jotkut on kyllä ihan hulluna tuohon spermaan ja jälkkäriin.
Nainen on kai pornosta saanut riittävän kovat mieliyhtymät hyvään oloon tms. ja sittemmin haluaa itsekin sitä.
Kävin kerran jonkun parin luona, joka halusi nimenomaan spermaa joka rööriin. Meitä miehiä oli kolme sen oman miehen lisäksi. Oma mies vain katseli kun jyystimme menemään. Minä en suostunut sellaista lutkaa paljaalla painaa. Nussin kumilla ja sitten ennen laukeamista vetäsin kortsun pois ja laukesin joko pillun suulle tai naamalle. Äijä jäi sitten nuolemaan naistaan kun lähdettiin. - Vapaavaimo
Tuossa vaimon ja vieraan miehen välisessä seksissä kiinnostaa ja kiiottaa se että vaimo nauttii toisen miehen rakastelusta, hän kokee jotain sellaista jota minä itse en voi kokea tussa hetkessä. Hän antaa itsensä toiselle miehelle, hän avaa, antaa intiimin ruumiinosansa, itsensä vieraan käyttöön. Vieras saa tunkeutua vaimon intiimille aluelle kaikista järisyttävimmällä tavalla: työntää sukupuolielimensä vaimoni sisään ja tuntea hänen ihanuutensa, sen joka on vain minun. He ovat siinä hetkessä yhtä, minä olen heidän kokemansa kauniin hetken ulkopuolella. He nauttivat toisistaan, vaimo sallii vieraan kalun tunkeutua sisälleen ja nauttii sen tuomasta mielihyvästä ja he tuntevat olevansa yhtä. Kun vaimo saa orgasmi ja mies myös, he kokevat suurimman mahdollisen asian, vaimo ottaa sisäänsä miehen siemensyöksyn ja he nauttivat tuolloin suurinta mahdollista mielihyvää, suut suudellen toisiaan, kielet toistensa suussa, heidän yhteytensä on enemmän kuin mikään muu.
Katson heitä, heidän tunteitaan toisiaan kohtaan, vaimo on yhtä tuon miehen kanssa, mies on yhtä minun vaimoni kanssa. - pattayagirls
- Tervehdys7
Sairasta porukkaa!
- bim 65v.
Todella kiihoittavaa katsella kun vieras/ puolituttu mies oman naisen päällä naimassa avoimien reisien välissä, näky villitsee miehen rytmikäs liike saa veren kiertämään kova kalu raossa naisen voihkiessa nautinnosta. Vaihtelu virkistää todella.
- Druxtus
Aisuri-ilmiöstä kiinnostuneiden kannattaa lukea Christopher Ryanin kirja "Paritellen - seksuaalikäyttäytymisen kehityshistoria" -- tietoa siitä löytyy googlettamalla. Löytyy Amazonista myös englanninkielisenä eKirjana nimellä "Sex at Dawn". Kirja käyttää antropologian tutkimustuloksia kyseenalaistamaan evoluutiopsykologian suosimaa maailmankuvaa, jossa miehet kilpailevat uskollisista naisista. Vallitsevien oppien mukaan naiset ovat kehittyneet yksiaviosiksi varmistaakseen, että ukko tuo juuri omille pennuille ruokaa metsältä.
Mutta jokin tässä ei täsmää! Kaikki tieto nykyisistä luonnonkansoista sekä myös kaikki arkeologinen todistusaineisto kivikaudelta kertoo, että metsälle lähdettiin suurriistan perään porukalla, ja että saalis jaettiin koko heimon kesken. Lihaa ei osattu säilöä, joten puhveli tai mammutti oli parasta syödä porukalla pois. Pennuista pidettiin yhdessä huolta. Yksiavioisuuden evoluutiolta putoaa perustelu!
Tekijät esittävät ja perustelevat näkemyksen, jonka mukaan yksiavioisuus ilmaantui maailmaan maanviljelyksen mukana noin kymmenen tuhatta vuotta sitten. Silloin naisesta tuli osa omaisuutta, ja omaisuuden perimyksestä tuli iso asia. Metsätäjäkeräilijöinä elävistä luonnonkansoista löytyy vieläkin hyvin toisenlaista elämäntapaa. Jotkut kansat uskovat, että eihän nainen nyt yhden miehen panosta vielä tule kunnolla raskaaksi! Ja mitä useampi mies naista panee, sitä enemmän lapsi perii hyviä ominaisuuksia!
Tekijöiden mukaan yksiavoisuus on kulttuurillinen ilmiö, joka on ainakin osittain evoluution tuottaman ihmisluonnon vastainen. Siksi normien vapautuessa avioerot ovat lisääntyneet ja seksuaalinen käyttäytyminen vapautunut.
Miksi sitten toisen miehen panema oma nainen kiihoittaa monia miehiä? (Tältä palstalta löytyy ihan riittävästi näyttöä siitä, että ilmiö on todellinen!) Tämä johtuu siitä, että miehet eivät ole taistelleet naaraista, mutta miesten spermat ovat kyllä kilpailleet siitä, kenen siittiöt pääsevät maaliin. Tämä on nähtävissä ihmisuroksen peniksen anatomiasta. Evoluutio on muotoillut peniksestä tehokkaan pumpumännän, joka poistaa joka työnnöllä tehokkaasti pillussa olevaa spermaa.
Miksi siis miestä panettaa kun näkee vaimon spermaa valuvana? Siksi, että hän saisi mahdollisimman nopeasti pumpattua vieraat spermat pois ja omat spermat tilalle!
Tämä aisuri-ilmiö on aika kaukana valtavirta-ajattelun ulkopuolella. Esim. SM-jutut ovat jo melkein valtavirtaa (googlaa "shades of grey"), ja homoeroottiset romaanit lienevät jo osa valtavirtakulttuurin reunoja. Mutta en ole koskaan kuullut/lukenut että aisuri-ilmiötä olisi käsitelty kertovassa kirjallisuudessa -- eikä oikein tietokirjallisuudessakaan. Ryanin kirjakaan ei käsittele asiaa, vaikka sen teoriat tekevätkin ilmiön ymmärrettävämmiksi. - Anonyymi00028
Se spermainen pillu. Tuntuu muuten hyvältä isossa kullissa!
- Anonyymi00029
Hehe. Minulla on ollut onni napata vaimokseni kampuksen hehkein kaunotar. Tiesin, että hänellä oli ollut kysyntää, mutta viimeistään se tuli selväksi, kun eräs ylemmän kurssin sonni varta vasten kehaisi minulle tyttöystävääni sanoen, että oli oikein hyvä pulska pillu, jaksoi naida koko yön.
- Anonyymi00030
Oltiin oltu kauniin ja hellän vaimoni kanssa yhdessä kolmisen vuotta, tanseissa ja lomilla ravintoloissa vieraat kuolasivat vaimon perään, moni mies tuli kehumaan minulle vaimooni.
Aloin kiihottuu ajatuksesta jospa vieras saisi nauttia vaimostani, olimme jutelleet vaimon kanssa miesten suorista isku yrityksistä.
Kerran etelässä yökerhossa tumma mies, piiritti taasen vaimoa vaikka näki olimme yhdessä. Sanoin vaimolle nyt saisit tummaa nuorempaa, vaimo siihen oisko minulle ok. Vastasin ollaanhan lomalla joten hullutella voidaan, vaimo sanoi juttelee kaverin kanssa missä hotelissa asustaa.
Lähdin tiskille ottaa paukkuu, saman tein kaveri siirtyi vaimon pöytään. Jonkun ajan päästä vaimo tuli kertoo, kaveri pyytänyt meren rantaan kävelee, oli paikallinen tarjoilija ja asui hotelimme likellä omassa asunnossa. Sovimme tulee hotelille viimeistään aamupalalle, annoin suukon tunsin mustasukkaisuutta mut samalla kiihotusta vaimon puolesta. Käsikädessä lähtivät katselin vaimon sääriä ja takamusta, muistan kun ajattelin kohta tumma mies nauttii takaapäin.
Aamupalle vaimo saapui sovitusti, miten hehkui kasvoiltaan vaikka kertoi nukkuneet silmäystäkään. Kertoi koskaan saanut miestä silleen syttyy, eikä niin suurta kalua edes kuvissa nähnyt. Kysyin tuntuiko hyvältä, vastas joko työnnöllä olin extaasissa. Mentiin huoneeseen aloin nuolee saman tein, pillu hehkui vaaleen punaisena ja täynnä spermaa. Imin enimmät suuhuni, sperma aika makean makuista ei pahaa. Aloin naimaan vaimo sai heti rajun orgasmin, naitiin tunnin verran, sit vaimo alkoi nukkuu.
Pari päivää meni kun kaveriin törmättiin rannalla, menin itse uimaan kun vaimo jutteli kaverin kanssa. Palasin vaimon viereen hän kertoi sopineet illaksi tapaamisen kaverin asunnolle, kiusasin häntä eikö pelota kaveri haluu naida sua. Vaimo hymyili toivottavasti ilman kiirettä, niinhän vaimo kävi illalla panettaa uudelleen tällä kaverilla. Palkintona tästä lomasta tumma kutrinen kaunis tyttö meillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 100822
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.361780- 73600
- 49590
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38589- 65575
- 30566
En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25530Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48527Jos se onkin niin
Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se27522