Eipä tainnut olla kovinkaan

luotettava se sinun luotto henkilösi. Eikö enää anna niitä hyviä neuvoja .Siinähän se olet luottanut väärään ihmiseen voi voi. Mikä harmi koita jaksaa kuitenkin
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Luotin ja tykkään

Äänestä

Mitä se neuvoi, muiden naisten iskemistäkö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dgjklöjyvc kirjoitti:

luotettava se sinun luotto henkilösi. Eikö enää anna niitä hyviä neuvoja .Siinähän se olet luottanut väärään ihmiseen voi voi. Mikä harmi koita jaksaa kuitenkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu